- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1755 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
74
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Karol145
0
@Dari0G daj cos sensownego, a nie znów personalia, nie interesuje mnie to. Zawsze gdy Dana partia... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1755 Culés
3
Tak sobie mysle jaka karte przetargowa moze miec "agent" Dembele - Francuz co chwile lapie kontuzje, ma problemy z dyscyplina, rzadko kiedy trafia w bramke. Jedyne co go broni to stosunkowo jeszcze mlody wiek, ale to i tak za malo zeby roscic sobie pretensje do jakichs astronomicznych kwot na kontrakcie.
3
@JimMorrisonFCB chyba chodzi o ten mityczny "świetny potencjał", niby każdy tak o nim mówi ale myślę że jeszcze musimy poczekać z 15 lat żeby się ten potencjał objawił.
3
@JimMorrisonFCB Mimo wszystko potencjał robi robotę przy tej kwocie.
Ciekawe tylko jak dlugo. Francuz nie ma 17 lat i nie jest świeżo wychwytywaną perłą z Borussi.
Gwiazdą instagrama też nie jest. Charyzmy w nim tyle co w moim Golden Retrieverze.
Więc z jednej strony stawiam na hype, z drugiej strony na potencjał - bo jestem święcie przekonany, ze gdyby nie kontuzje byłby dzisiaj w top 10 na świecie.
3
@Jakchcesz Czyli ten sam casus, co u Brożka. No cóż, w takim razie powodzenia w Championship, zwlaszcza w chlodne wieczory w Stoke.
1
@jacobFCB Ja mysle, ze kontuzje nie sa jedynym problemem, bo dochodzi jeszcze jego podejscie.
2
@JimMorrisonFCB No to jak najbardziej. Ale gdyby na co dzień przebywał z tymi doświadczonymi i poukładanymi chłopakami nie rozpraszając się czteromiesięcznym siedzeniem przed konsolą spowodowanym kontuzjami byłoby inaczej
1
@jacobFCB Byc moze, ale wydaje mi sie, ze to jest niereformowalny przypadek. Coz, nigdy sie juz raczej tego nie dowiemy, bo zapewne niedlugo go pozegnamy.
1
@JimMorrisonFCB jeśli prezes klubu mówi że jest lepszy od Mbappe to słuchaj cena idzie w górę
0
@JimMorrisonFCB wtedy zobaczymy jak będzie wyglądał w innym klubie jeśli będzie zdrowy a nie ponownie na l4