- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1125 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1125 Culés
18
Messi po PSG wróci do Barcy na 2/3 lata i sięgnie z nią po LM. Gavi,Nico i Pedri będę filarami Barcy i Hiszpania a Ansu będzie jednym z najlepszych
4
@Sysia11 taaa chyba jako podawacz wody z balkonikiem
1
@Sysia11 Messi po PSG to bajlando i odpoczynek a nie tyrka z dzieciakami
12
@Sysia11 a wtedy się obudzisz, Messi już nie wróci do grania u nas
7
@Sysia11 Messi nie wróci jako piłkarz, z trójki młokosów pomocników jak chociaż jeden będzie top filarem to będzie dobrze, a Fati zaraz wraca na L4, wiem zawiało pesymizmem w chuj, ale lepiej się nastawić xD
2
@Mario96w Akurat święta trójca w pomocy ma wielki talent
1
@Adi123456789 Talent nie gwarantuje nic
2
@Roxi Taaa akurat Pedri,Fati,Gavi i Nico będę Topami zobaczysz
0
@Sysia11 z tej czwórki największą karierę zrobi Araujo
3
@Xerox11 A skąd wiesz? A może wszyscy zrobią dobra karierę i zobaczymy nowa Barcelone?
0
@Adi123456789 arujo ma największe szanse. On by zaistniał nawet gdybyśmy mieli top skład. Reszta młodzieży byłaby tylko ciekawostkami
0
@Xerox11 Ciekawostkami? XD otwórz oczy
2
@Adi123456789 Gavi i Pedri podstawa Hiszpanii, Ansu gdy dojdzie do formy i kontuzje go ominął również.
Dobry tamten kolo Gavi i reszta ciekawostkami. Strasznie odklejony...
0
@Adi123456789 no tak nie wyszła by z cienia to ponura prawda wielkiego futbolu, takich perełek setki klepią w niższych kategoriach ale stare koty młodzikom nie dadzą
0
@Sysia11 teraz już wyszl z cienia, ale gdyby barca grał dobrze to nigdy by do podstawy nie zawiltali
1
@Sysia11 Najlepiej zakończyć z nim dyskusje. On jest przekonany tylko i wyłącznie do swojego zdania. Naprawdę nie warto...