- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 886 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
15
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
52 odpowiedzi
norbi77
8
Jaki to jest cep :DBorek: "Nie mogę słuchać tego narzekania. Czekamy 4 lata na mundial, a potem... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 886 Culés
5
A propos zawodników, którzy mają pół roku kontraktu i nie chcą podpisać nowego, zawsze uważam, że takich grajków ( u nas Dembele) lepiej zmarginalizować i dawać szanse piłkarzom, którzy w kolejnym sezonie będą stanowić trzon zespołu.
Jednak z Dembele sytuacja jest inna - komu on zajmuje miejsce? Komu blokuje rozwój? Nie widzę. Próbkę ignorowania jego talentu, a przecież ma ważny kontrakt, widzieliśmy wczoraj.
Niektórzy patrzą na zawodnika przez pryzmat goli i asyst, to tzw. znawcy z flashscora, a przecież wystarczy zauważyć jak gracze o klasie Francuza absorbują defensywę. Może i nie strzeli gola, może nie zaliczy w danym meczu asysty, ale przenosi ciężar gry w inne sektory boiska i włącza lampki alarmowe u rywali - przy takim zawodniku nie tak łatwo zapuszczać się do ofensywy zapominając o obronie.
Dembele, czy komuś się to podoba czy nie, zmienia układ sił na murawie i przesuwa akcenty ofensywno-defensywne.
Pod rozwagę
2
@Comentateiro dokładnie , kiedy Dembele jest na skrzydle to potrzeba minimum dwóch obrońców żeby go zatrzymać .
3
@Comentateiro Według mnie płacenie za pół roku takich pieniędzy na gościa i nie korzystać z jego umiejętności jest głupotą. Plus wizerunkowy strzał w stopę. Kolejni się zastanowią czy przychodzić, skoro na koniec kontraktów mogą siedzieć na trybunach.
1
@Comentateiro Ale Ci sie dzisiaj zebralo na merytoryczne komentarze, normalnie nie poznaje uzytkownika.