- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 905 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 905 Culés
4
Śmietanka machiny propagandowej TVP (Sakiewicz, Karnowski, Kania, Rachoń, Adamczyk i inni) właśnie debatuje nt. śmierci Pawła Adamowicza
6
@barcelonaLM to jest wstyd i hańba.Tym ludziom powinno się odebrać dziennikarskie legitymacje. Żyje matka Adamowicza, oglądają to jego dzieci. Żałosny spektakl w telewizji "publicznej". Na dodatek kłamią w żywe oczy, bo to TVP zaszczuła Adamowicza.
3
@Przemek2323 Ci ludzie tylko potęgują moją niechęć do tej władzy, obrzydliwi oportuniści. Będą za wszelką cenę bronić tego rządu, bo jak on się skończy, to skończą się też oni
6
@barcelonaLM mój ojciec który też nienawidzi rzadu PiS dobrze mówi że jak oni skończą rządzić powinni stanąć przed sądem i mieć postawione zarzuty dzialania w zorganizowanej grupie przestępczej.Tyle ile oni nakradli i na oszukiwali to nikt w historii wolnej Polski nie na narobił tyle złego
1
@barcelonaLM Oglądałeś dokument czy tylko dla zasady.
Fragment wywiadu z Adamowiczem w TVN-ie...
Dziennikarz: Ile ma pan mieszkań?
P. Adamowicz: Można sprawdzić na stronie internetowej. Dwa.
Dziennikarz: Tylko dwa! A nie 6?
Kiedy dziennikarz zasugerował, że pewnie przepisał na żonę itd.
P. Adamowicz: Jestem bardzo charytatywny. xD
Fajne było również zestawienie, co Politycy PO, mówili przed i w trakcie kampanii o prezydenturę w Gdańsku, a potem jaki obrót o 180° w narracji zrobili zaraz po śmierci Adamowicza...
1
@Przemek2323 Adamowicz to był as nagle jedna i druga strona chce go wykorzystać by uderzyć w przeciwnika.
3
@John_Doe TVP szczuło na Adamowicza tak samo, telewizja publiczna gra na jego śmierci od 3 lat, obrzydliwe