- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1396 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1396 Culés
0
Fajna jest ta La Rambla.
3
@LeoMesjasz Jeszcze nie widziałeś mnie w akcji.
2
@LeoMesjasz No jest spoko, tylko jakiś mesjasz się pałęta, ale moderacja rano z nim zrobi porządek.
2
@LeoMesjasz Poczekaj, jak zrobię analizę o Busim, albo Pique, czy Albie po słabszym meczu wedlug niektórych osób, a wyjdzie dobry. ;D
1
@Comfortable_ a myślałem, że będziemy kolegami.
1
@MesQueUnClub96 Dodi ja chce Cię w niedziele w akcji zobaczyć jak Wolfsburg dostanie bęcki od Lipska :D
2
@Mixtape Muszę ugotować bigos na uspokojenie. Oby ten mecz w końcu pokazał, że Kohfeldt to amator i trzeba się go pozbyć.
1
@Mixtape I zobaczysz go na ławce obok lewej trybuny.
0
@Rewolucja123 No jak ma się słabego trenera to możesz wszędzie wylądować.
1
@MesQueUnClub96 bigos ? O bardzo lubie Dodi nie wiedziałem że taki kucharz z Ciebie :D
1
@MesQueUnClub96 Puig Ciebie rozumie, tylko że po przyjściu Xaviego prawda o Riquim wyszłą na jaw. Nie życzę Dodiemu tego.
2
@Mixtape Mama zrobi :D chyba nie myślisz, że on potrafi zrobić coś więcej niż herbatę.
1
@Rewolucja123 Dodi zjada Puiga trzy razy dziennie.
2
@Comfortable_ znaczy wiesz znam go tylko jako użytkownika Rambli w rzeczywistości nie mogę go ocenić bo go nie znam ;)
1
@MesQueUnClub96 Żeby nie skończyło się na Dodi=Puig lub
Dodi < Puig
0
@Comfortable_ Parówki to moja specjalność.
3
@MesQueUnClub96 Z wody po parówkach herbata potem...mhhh pychota.
@Mixtape Ja też, ale wygląda mi na takiego. Może jajecznice by usmażył, ale to max.
1
@Rewolucja123 Puig by się popłakał gdyby zobaczył go na treningu. A i panie moderatorze - proszę mnie nie banować, bo to nie ja zaczynam o Dodim, tylko moi rozmówcy.
1
@MesQueUnClub96 przyznaje się moderacja nie banujcie chłopaka Dodi to jego pseudonim
0
@MesQueUnClub96 Narazie nic nie złamałeś. Narazie.
1
@Mixtape Dziękuję.
@Rewolucja123 Super :)