- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2074 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2074 Culés
4
Ależ nasz Luisito się brzydko starzeje. Tak jak w swoim prime nie kojarzę tak dobrego pod względem technicznym napastnika (zapewne R9 wyżej, ale czasów jego gry nie pamiętam).
Te wszystkie gole Suareza z woleja, przewrotką, piętą nawet czy z połowy boiska to prawdziwe majstersztyki. Niestety długowieczność nie ta, do tego ta operacja kolana, ale przynajmniej miło jest wrócić do tych pięknych goli, bo niektóre to serio poezja dla oczu. Ciekawe czy doczekam w Barcelonie drugiej tak efektywnej, jak i efektownej 9, oby tak :D
0
@Worny Na pewno nie Haaland.
A tutaj masz filmik ze Suarezem ;)
4
@Worny
Nie było 100% sytuacji której mógłby nie zepsuć i nie było tak trudnej z której mógłby w ekwilibrystyczny sposób nie strzelić.
0
@pax Otóż to. Swego czasu na La Rambli nawet pisało się jak Suarez nie strzelił setki, że pewnie zaraz z przewrotki albo woleja strzeli. No i żeby było zabawniej to często tak było :D Nie pamiętam jaki to mecz, ale zapadło mi w pamięć takie wydarzenie, gdzie po podaniu Messiego nie trafił sam na sam, ale z niemal zerowego kąta to już na luziku gol.
1
@Worny Adriano imperator, też technicznie był lepszy.
2
@Worny Thierry Henry był dużo lepszy technicznie od Suareza.
0
@Szreko Możliwe, ja nie pamiętam Titiego za czasów Arsenalu, a on u nas to tak mgliście, więc umknęła mi jego kandydatura.
2
@Worny Suarez w porównaniu do wielu najlepszych napastników świata wypada jak drewno ;) potrafił strzelić i zagrać pięknie, ale jak czasami potrafił zdrewnieć to miałem wrażenie że jego zagrania inne to czysty przypadek