- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 852 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 852 Culés
11
Dembele widze ze robi najgorsze co teraz mogl dla siebie xD Pokazanie jego profesjonalizmu i podejscia do klubu na pewno zapewni mu wielomilionowy kontrakt. Przeciez nikt mu nie da takiego kontraktu wiedzac ze za 4-5 lat znowu moga byc cyrki z umowa a nie ma zadnej gwarancji ze zaprezentuje odpowiedni poziom adekwatny do zarobkow. Agent chyba myslal ze jak poczekaja do momentu negocjacji to beda mogli dyktowac warunki jak chca a skonczylo sie na tym ze klub juz go nie uwzglednia w swoich planach i wycofal oferte. Tak swietnie zadbal o klienta ze teraz moze co najwyzej liczyc na gre w jakims sredniaku z pensja pewnie o polowe nizsza niz zarabia teraz.
1
@AlwaysBlaugrana Borusia mu dała kontrakt wiedząc co robił odchodząc z Francji, tak samo Barcelona dała mu wielomilionowy kontrakt wiedząc jak zachowuje się w BVB
3
@FCMichalo Gosc byl wtedy mlody i uchodzil za wielki talent, jednak szybko po jego zachowaniach przy zainteresowaniu przez Barce zdecydowali sie go sprzedac swietnie na tym wyszli. Barca go kupila bo Bartomeu chcial uglaskac kibicow po odejsciu Neymara i przeplacil. Minelo 5 lat wiele kontuzji, doszly kolejne zle zachowania, ogromna nieadekwatna pensja do gry i wyolbrzymione wymagania agenta oraz trudnosci z komunikacja z Dembele przez jego srodowisko. Nikt w niego nie zainwestuje duzych pieniedzy wiedzac ze zaraz moze sie polamac. Co najwyzej Newcastle ale nie sadze zeby Dembele tam poszedl gdy sa zagrozeni spadkiem z ligi
0
@AlwaysBlaugrana Ponoć ma swojego kucharza:-)
Gdym ja miał, to przy problemach z żołądkiem, walnął bym gostkowi na odlew i tyle:-)))