- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1167 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1167 Culés
8
Parafrazując pewnego złotoustego Portugalczyka: "Cieszą się z tego remisu bo mają małą mentalność"
;)
3
@Kapitan hawk No wiesz, my się obecnie cieszymy z porażek, ale ''przynajmniej walczyliśmy''
;)
0
@Kapitan hawk Zobaczymy jaka mentalność wy dzisiaj pokażecie z Avales, bo niestety nie wygląda to u was dobrze, gracie na stojąco :) Swoją drogą, wy się cieszycie z porażek.
1
@Kacper12345665 każdy wie, że Barca przechodzi spory kryzys. W dodatku braki kadrowe dają znać o sobie od początku sezonu. No i jeszcze zmiana trenera.Jeżeli uda się wygrać, będą to bardzo ważne 3 punkty. Zwłaszcza po odpadnięciu z Pucharu Króla.
0
@Kapitan hawk jeżeli mam być obiektywny jako kibic Realu, to szczerze powiem, że ja widzę sporą poprawę po przyjściu Xaviego. Przyszłości nie da się przewidzieć, ale jakby był dobry kurs to obstawił bym, że przyszły sezon Barka skończy w top 4. Ten sezon może skończyć się różnie dla Was. Ale myślę, że przyszły już będzie lepszy. Xavi dał właśnie trochę tego metalu