- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1667 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
113
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
15
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1667 Culés
0
Taki Aspi to idealny kandydat na wzmocnienie obrony w tym momencie. Prócz umiejętności to prawdziwy lider i motywator. Nie odstawi nogi, kogoś takiego nam trzeba.
0
@PatrykBarca Starszy od Alby, w którym kierunku my idziemy? W ten sposób to na sukcesy poczekamy nie 2 lata a przynajmniej 5.
1
@Janiama Piłkarz na teraz. Bardzo dobry ruch (aczkolwiek kontrakt na 3 lata trochę zaskakuje). Samymi dzieciakami nic niestety nie ugramy :/
2
@Janiama starszy, ale fizycznie go zjada i wypluwa, w tym momencie przeżywa swoją drugą młodość, w dodatku piłkarsko prezentuje się dużo lepiej i ma mental, którego brakuje w tej drużynie praktycznie każdemu. Od lat potrzebujemy topowego bocznego obrońcy, a tutaj mówimy o jednym z najlepszych prawych obrońców na świecie, który przychodzi za darmo. Nie widzę powodu do narzekania, nawet jakby miał pograć 2 lata i trzeci być rezerwowym.
0
@Janiama Sluchsj owszem. Ale to gosc ktory "obskoczy" kilka pozycji. Gra regularnie u triumfatora CL. I przy naszych finansach jest to dobre rozwiązanie. Ja też bym chciał kogoś młodszego. Ale można załatać tak dziurę i skupić się na ważniejszych pozycjach jak 9 , skrzydłowy czy boczny obrońca . A za rok , dwa kupić stopera....
0
@Antimadridista_WR Kontrakt na 2 + 1 opcjonalnie. Transfer na teraz bo i na teraz jest potrzebny
są inne pozycje wymagające wzmocnień.
1
@Johnnie_Walker zdecydowanie się zgadzam. Azpi daje możliwość gry na dwóch pozycjach na wysokim poziomie. Tym bardziej, że są to dwie pozycje, na ktorych potrzeba wzmocnień na już.