- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1399 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
3
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
9 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1399 Culés
34
Tak uczciwie kto z was w 2017 roku myślał ze zastępując Neymara Coutinho i Dembele dostajemy 2 crackow zamiast 1 zmiana będzie ostatecznie na plus?
Ja niestety tak myślałem :(
7
@Herato Każdy tak myślał a szczególnie o Dembele bo w Borussi był kozakiem.
2
@Herato Coutinho nie chciałem
Ale Dembele to dla mnie był pewniak
Serio myślałem że teraz będzie najlepszym skrzydłowym na świecie xdd
7
@Herato Raczej nikt nie mógł przewidzieć, że oba te transfery okażą się takimi ftopami. Oba transfery jak najbardziej uzasadnione na tamten moment. Dembele jeden z najlepiej się zapowiadających skrzydłowych na świecie do tego Coutinho który miał dodać magii w środku pola. Oba transery oczywiście przepłacone ale wybory padly na klasowych zawodników na tamten moment. Również się cieszyłem ale co wyszło sami wiemy.
0
@Herato Uczciwie, to ja w Dembele nie wierzyłem i nie podobał mi się ten transfer, szczególnie za takie pieniądze, i Dembele nie był/jest finezyjnym graczem z pomysłem na gre w przeciwieństwie do Neya
Co to Cou tutaj prędzej widziałem szanse, ale z drugiej strony wiedziałem, że Cou miał być następca Iniesty, a to zupełnie inny SPO. Odnoście Coutinho, ja gościa widziałem w Realu, a u nas Isco.
Żeby nie było, że "znafca" ze mnie, to bardzo przejechałem się na transferach De Jonga, Desta, Umtitiego tutaj widziałem mega wzmocnienia. Mam nadzieję, że Dest i De Jong odpalą i pokażą, że się nie myliłem.
0
@Herato Dembele mi nie pasował. Myślałem że coś z niego będzie i że nie będzie tyle czasu na l4 ale nie wierzyłem że zastąpi Neymar 1 do 1. Coutinho widziałem w środku pola jako magik który zastąpi Inieste. Tu już bardziej wierzyłem że będzie potężnym wzmocnieniem
0
@Herato Ja nie bo Coutinho śledziłem od dawna i to w Live było jego miejsce na ziemi co do Dembele nie miałem opinii zbyt mocnej.