- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1784 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
101
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1784 Culés
#Tiki-takaFerran Torres: Dembélé może zrobić różnicę na boisku i jeśli trener tak postanowi, na pewno będzie gotowy do gry, [GOL]
5
Ferran to jakiś doradca
0
Nie doradca, tylko chłop prawde mówi
2
Dobrze mówi, ale prawda jest taka że absoludnie żaden zawodnik Barcelony nie byłby tak głupi aby mówić inaczej. Wszystkie ręce na pokład - mecz z Atletico jest piekielnie ważny i każdy jest potrzebny.
0
Trochę racji ma, Dzbanbele mnie wkurza, ale skoro jeszcze u nas jest to wykorzystać go na maxa, musimy być w Top4 w Lidze !!!
0
Torres, Alves, Xavi, Aube wszyscy mówią to samo. Tylko obrażone nastolatki tego nie rozumieją.
0
@MrCental i mają trochę racji. Chłopaki (mówię o młodych typu Abde czy Jutglà) poświęcają się temu klubowi od kiedy weszli do La Masii, a taki Dembele ma wywalone w wartości Barcelony i ma być nad nimi? Tak, sportowo Dembele jest lepszy, to fakt. Ale jeśli mamy odbudować Barce taką jaką była kilka lat temu to pierwszy krok to postawienie na wychowanków którzy od dzieciaka wierzą w ten klub. Dembele powinien powinien być tylko i wyłącznie opcją rezerwową jak przytrafi nam się plaga kontuzji.
0
@krzysiuw
Tylko realnie to ilu tych nastolatków ma szanse zostać gwiazdami? 2-3? To i tak dużo jak na jedno pokolenie. A my potrzebujemy jakości tu i teraz, bo brak awansu to LM oznacza utratę olbrzymich pieniędzy. I nie chodzi tu tylko o kasę od UEFY, ale przede wszystkim od sponsorow i praw telewizyjnych. Do tego dorzucmy wplywy z widzow, koszulek i innych gadzetow, no i złą renome jaka mialby wtedy klub a to spowodowaloby, ze kolejni zawodnicy zastanowili by sie juz nie dwa a trzy razy zanim by tu przyszli. To jest BARCA czyli jeden z najwazniejszych klubow swiata, a nie jakies Bilbao ;-)