- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1655 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
106
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
28 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1655 Culés
5
Skład, który wygrał Ligę Mistrzów w 2011 roku kosztował Barcelonę niecałe 170mln €.
Valdes 0€
Pinto 0,5mln€
Dani Alves 35,5mln€
Montoya 0€
Puyol 0€
Pique 5mln€
Milito 20mln€
Mascherano 20mln€
Fontas 0€
Abidal 15mln€
Adriano 9,5mln€
Maxwell 5mln€
Busi 0mln€
Romeu 0mln€
Keita 14mln€
Xavi 0€
Thiago 0€
dos Santos 0€
Iniesta 0€
Afellay 3mln€
Vazquez 0€
Nolito 0€
Messi 0€
Pedro 0€
Bojan 0€
Villa 40mln€
Dzisiaj za taką kwotę można mieć 75% Neymara, albo jednego Coutinho. Tak wiem, że wartość pieniądza na przestrzeni lat się zmienia, inflacja, itd. Ale no trzeba przyznać, że taka drużyna trafia się raz w historii.
Kiedyś to było kurła.
1
@Puyolex Aguero za Ville w 2010 i byłoby ideolo.
1
@Puyolex Nam sie ten skład trafił jak ślepej kurze ziarno. Nie wiem jakie jest prawdopodobieństwo, że prawie cały skład ze szkółki trzęsie przez parę lat europejskim futbolem w jednej drużynie, ale na pewno małe.
0
@vangoor ja bym Davida Villi nie zamienił na nikogo innego w tamtym czasie. Świetne trio tworzyli z Pedro i Messim. Jedno z bardziej zapomnianych i niedocenianych w historii, podobnie jak sam Pedro, który był trochę postrzegany jako jeździec bez głowy, a tak na prawde świetnie odnajdywał się w grze kombinacyjnej, ze świetną wymiennością pozycji z partnerami. Prawdziwy rycerz Guardioli.
0
@Puyolex Villa zgasł dość szybko, tak jak Henry swoją drogą, dlatego wtedy wolałem Aguero. Z drugiej strony gdyby w Barcy był Kun to nigdy nie trafiłby tu Suarez.
0
@vangoor Ale nie wiesz jak Kun grałby na boku, no chyba że zakładamy że Messi dla niego nie grał by na fałszywej 9 a wtedy kto wie jak by to wyglądało.