- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1360 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Deathwing112
11
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1360 Culés
92
Policja odmawia wszczęcia śledztwa w sprawie Kurta Zoumy... W zarąbistym świecie żyjemy. Jak powiesz do gościa 'nigger' to cię za to powieszą, ale jak krzywdzisz fizycznie zwierzę dla zabawy to nie ma nawet odpowiedzialności karnej. Chore jest to wszystko.
7
@masq miejmy nadzieje ze przynajmniej sponsorzy wycofają się + klub coś z tym zrobi
3
@Momals11 no obojętnie niech się coś zadzieje, bo normalnie szlag mnie jasny trafia. Chłop jak w Polsce psa rozjechał to z miejsca wyrzucony z roboty i sprawa w sądzie założona. Tak to powinno wyglądać.
28
@masq BLM +100 do odporności na karę.
1
@masq No i prawidłowo. Policja powinna się zajmować poważnymi sprawami.
20
@maroon weź człowieku zamilknij. Nie różnisz się niczym od tego zwyrola.
0
@masq Dla mnie jest ważne to, że różnię się od wielu komentujących którzy życzą mu krzywdy, śmierci, kontuzji, końca kariery. To mi wystarczy.
11
@maroon kopanie zwierząt to jest poważna sprawa którą jak najbardziej powinna się zająć policja. Tym bardziej że tu jest "easy win" bo wszystko mają nagrane.
0
@Jakchcesz No wiec się zajęli - i za sprawą okoliczności o których my tutaj sprzed monitora możemy sobie gdybać stwierdzili, że nie będą prowadzić śledztwa.
0
@maroon no i właśnie o to chodzi, jeżeli tak się tym zajęli to się nie zajęli. Pewnie że możemy gdybać przed monitorem co nie zmienia faktu że podjęli absurdalną decyzję.
1
@Jakchcesz To, że z daleka decyzja wydaje się absurdalna nie oznacza, że taka jest. Ja stawiałbym na to, że ciężko byłoby im wykazać w sądzie jakie obrażenia odniósł ten kot i dlatego odmówili śledztwa.
0
@maroon żadna skrajność nie jest dobra. Ale Twoje stanowisko jest imo najgorsze