- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 966 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
15
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
52 odpowiedzi
norbi77
8
Jaki to jest cep :DBorek: "Nie mogę słuchać tego narzekania. Czekamy 4 lata na mundial, a potem... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 966 Culés
7
Słyszeliście o losach Hakana Sukura? Ja teraz przypadkiem trafiłem na te wieści - https://www.sport.pl/pilka/7,64946,28092410,legenda-futbolu-jezdzi-uberem-nic-mi-nie-zostalo-zabral-wszystko.html
0
@maroon bardzo ciekawa historia
0
@maroon Jeszcze troche i u nas bedzie to samo….
0
@maroon Kiedyś o tym czytałem, fatalnie to się potoczyło...
1
@El dominatore Słyszę to od 7 lat.
0
@JimMorrisonFCB Bo to nie jest proces dziejący się z dnia na dzień. Dodatkowo mamy hamulec w postaci UE. Ale nie da się ukryć, że patrząc na to co robi PiS, szczególnie w sferze prawnej, to mają już wszystkie instrumenty żeby nigdy nie oddać władzy. Może jeszcze nie mamy historii jak ta Sukura, ale nękanie "nieprzychylnych władzy" przez służby, zastraszanie ich (np: profesora z Gdańska, który odwołał wizytę w TVN będąc już w drodze do Warszawy, bo okazało się, że taki występ to wilczy bilet w pracy naukowej na publicznej uczelni), przekupywanie i inwigilacja są faktem. To się dzieje w naszym kraju i oczywiście nie ma to takiej skali jak w Turcji, ale też jesteśmy na innym etapie przejmowania autorytarnej władzy oraz w przeciwieństwie do Turcji mamy UE, która stara się (nieudolnie, za wolno, za miękko, ale mimo wszystko) ukrócić autorytarne zapędy PiS. Natomiast sam proces przejęcia władzy, rządzenia oraz rodzaj uprawianej demagogii to kalka tego co zrobiono w Turcji i na Węgrzech. Czerpiemy najlepsze wzorce, nie ma co.