- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 754 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 754 Culés
3
To powinien być ostatnim mecz Garci, sorry ale tyle baboli to ja nie zrobiłem w całej mojej karierze piłkarskiej w B klasie. Chłop jest lansowany na siłę, a piłkarze którzy powinni grać grzeją ławę, to DNA Barcelony zaczyna mnie wpieniac. De Jong ma dwa metry, strzela bramki od początku roku, a nie gra bo nie ma 170cm. Trener powinien wybierać najlepszy skład na dany moment, a nie bo ktoś jest Hiszpanem, czy kosztował tyle i tyle, albo co gorsza , gra jedynie dlatego że jest wychowankiem, albo kumplem trenera.
0
@rocky5 No ci powiem, do kadry się nadajesz, B klasa to nie przelewki do takiego meczu.
0
@tbas to w B klasie nie można błędów robić?
0
@rocky5 chłopie nie porównuj poziomu zawodowców, inny świat. Pamietam mecz z Bilbao, zagrał również katastrofę,a później już było lepiej.