- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 792 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
4
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 792 Culés
9
coraz lepiej w tej Kanadzie. Na naszych oczach (oczywiście jesli "wolne media" coś skrobną ) dzieje się historia
Albo złamią tam ludzi albo będzie przewrót.
Tam niżej w komentarzach ktoś dał info że rodzina Trudeau ma 40%akcji firmy która współpracuje w produkcji szczepionek - nieźle XD
14
@sokot Dla Lewej strony to jest świetny polityk i dobry człowiek ;)
5
@sokot A Kanada wydawała się takim fajnym krajem. A tutaj proszę - u władzy wariaci...
0
@Kondziubarca Który dba o zdrowie obywateli :)
6
@sokot Faszysta i tyle. Masakra. Ze tez ludzie pozwalają na takie ruchy...kiedyś faszyści to byli bardziej prawicowi i przede wszystkim narodowi. Dzisiaj ewoluował ten kierunek i wszelaka państwowość jest ponad narodem. "Trzeba się podporządkować i koniec kropka".
Może bardziej to do komunizmu pasuje...
0
@Kondziubarca Coś czuje ze gościu w najbliższym czasie zabłyśnie w newsach jak gwiazda betlejemska na wigilie. Nieważne czy go zmasakrują czy on zmasakruje rodaków - będzie o nim zaraz głośno.
O kurde co mi się znalazło:
Czy oni czasami nie są zbyt ciepli dla siebie ? Chyba zę to jakiś fotomontaż
1
@Kondziubarca "lewa strona" to głównie ludzie na poziomie, który można by określić "ma zwykle problem z odróżnieniem lewej ręki od prawej", więc mało kogo interesuje ich opinia ;)
4
@michal26 Faszyści pod przykrywka antyfaszystów walczą z ludzmi nazywając ich faszystami.
3
@sokot ciekawe kiedy UE wyrazi zaniepokojenie, kontrowersyjnymi metodami kanadyjskich decydentów.
0
@aleksandrowielki Kanada nie jest w UE - temat nie istnieje ;)
7
@sokot ale UE zawsze wyraża zaniepokojenie takimi praktykami, czy to w Rosji, czy na Białorusi, więc na Kanadę też liczę ;)