- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 966 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
15
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
52 odpowiedzi
norbi77
8
Jaki to jest cep :DBorek: "Nie mogę słuchać tego narzekania. Czekamy 4 lata na mundial, a potem... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 966 Culés
3
Chyba korkuje się na naszych przejściach granicznych. Patrzę właśnie na Google maps
Komentarz usunięty
6
@CatalanDream Dam znać jutro jak sytuacja na granicy. Będę miał info z pierwszej ręki.
0
@osa91 super, oznacz jeśli możesz
0
@osa91 oznacz proszę
0
@osa91 Ja też proszę.
0
@osa91 oznacz też proszę.
0
@osa91 A wiesz na ile szacowano liczbę Ukraińców, która przyjedzie do Polski, gdy zacznie się wojna?
0
@Barcanajlepszyteam Nie. Będę mieć info z granicy, a nie jakąś "inside knowledge". Natomiast to na pewno zależy od skali inwazji oraz jej postępów, a tego obecnie oszacować się nie da.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@osa91 oznacz mnie przyjacielu bo musze wiedzieć
3
@CatalanDream @ElPonczato @Witekk10 @Wojtah @Barcanajlepszyteam @OsamaDembele Na razie na granicy spokojnie pomimo tego, że ataki lotnicze i rakietowe są już prowadzone około 60km od niej. Paradoksalnie obecnie większy ruch w stronę Ukrainy niż Polski, bo wielu wraca do rodzin, a część mówi wprost że wraca się bić z ruskimi. Nie ma ewidentnie paniki, jest wola walki, ale zobaczymy jak długo się to utrzyma.
0
@osa91 Dzięki za informację :)
0
@osa91 dzięki byku.
'cieszy', że wracają walczyć...
Okropna tragedia, Matko Boska
0
@osa91 dzięki za info
0
@osa91 dziękuję przyjacielu za rzetelną informację. a to Ty jesteś żołnierzem tam ?? czy co ??
0
@OsamaDembele Mój tato jest oficerem w służbie celnej.
0
@osa91 i Ci powiedział? pozdrowienia dla Taty bo nas pilnuje . dziękuję
0
@OsamaDembele Tak, od rana jestem z nim w kontakcie. Głównie z uwagi na wykonywany zawód i to że moi rodzice mieszkają kilkanaście kilometrów od ukraińskiej granicy, więc w razie masowego exodusu z Ukrainy będzie tam raczej "tłoczno". Natomiast na razie takiej sytuacji nie ma.
0
@osa91 kurde, niech stamtąd uciekają bo to blisko do Ukrainy już,