- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1374 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
4
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1374 Culés
20
RTSI spada o 50%, no grubo
12
@barcelonaLM niech zdycha.
9
@barcelonaLM Gazprom już -54%. Rosja zaraz będzie żreć tylko chleb z cebulą. Ludzie sami wywiozą Putina na taczkach.
1
@ferdas_rawa no...tylko że wiesz co za tym może pójść? Upadek gospodarczy Rosji to jednokierunkowa droga do wojny niestety. No, ale zobaczymy. Ja juz raz przewidywałem, że nie zaatakuje, bo go to pogrąży a typ się nie zatrzymuje
3
@michal26 już jest wojna! Chłopie obudź się. Zobacz jak zreagowała gospodarka Rosji. Giełda rosyjska leci na ryj, sankcję to kwestia czasu, a Ukraina się broni. Putin postawi wszystko aby ratować swój ryj. Jedyna szansa w tym, że drogą swoich przodków ktoś tego kacapa uwali i poda mu domózgowo dużą dawkę ołowiu.
1
@Hosh mają olbrzymie rezerwy budżetowe, szacuje się że około 750 mld dolarów. Skupowali złoto przez ostatnie miesiące jak szaleni.
0
@ferdas_rawa W sensie tak. Jest już wojna. Tylko...są różne wojny. Ja mówię o wojnie totalnej.
1
@michal26 ja też. W czasach gdzie odstawienie butelki Coli powoduję spadki na giełdzie, jakie straty może wygenerować wojna? Rosja liczyła się z tym, dlatego przygotowywała nadwyżkę budżetową, gromadzili złoto... są gotowi na wojnę. Możemy im oddać Ukrainę jak Czechosłowację w 38', ale wtedy wzmocnimy ich przed kolejną eskalacją.
Poteżne sankcję w pierwszych danich wojny zadziałało by jak strzał w pysk i wtedy opór Ukrainy mógłby zahamować to co się dzieję.
Chcesz pokoju, szykuj się na wojnę...