- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1333 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1333 Culés
14
Kolumna rosyjskich wojsk została zniszczona przez siły ukraińskie pod Charkowem - informuje na Twitterze serwis Euromaidan PR.
Ukraina się nie daje i robią co mogą. Dalej nie rozumiem jak miałaby się opłacać Putinowi ta inwazja.
0
@Emhyr Baranowi wszystko jedno,chce zapisac sie w historii po prostu.
1
@Emhyr w ogóle się nie opłaca, świat mu tego nie wybaczy i jak nikt go nie sprzątnie to będę bardzo mocno zdziwiony
0
@D10SLEO najgorsze, że wybaczy tak jak wybaczono Niemcom. Niestety
5
@ferdas_rawa Niemcom wybaczono, Hitlerowi nie.
Nie mozna winić do konca świata całego narodu za szaleństwa jednego człowieka.
1
@Bobo25 Jednego? W Norymberdze skazano wielu... I wydaje mi się, że w wojnie brało udział wielu... i wielu tę wojnę popierało. Na dzisiaj 50% Rosjan uważa, ze agresja Rosji jest uzasadniona.
0
@ferdas_rawa Wiadomo, że są generałowie i inni. Ale wszyscy wykonują rozkazy jednego człowieka. Tak było w III Rzeszy tak jest teraz w Rosji.
Absolutnie nie twierdzę że są bez winy.
Chodzi mi tylko o zwykłych ludzi, którzy nie popierają takich działań.
1
@Bobo25 Zwykli ludzie popierają działania Putina, poparli aneksję Krymu itp.
W III Rzeszy Hitler miał duże poparcie. W Waffen SS która słynęła ze swojego fanatyzmu służyło ponad 1 mln ludzi. Kaci z obozów koncentracyjnych sami zgłaszali się do pracy. A wielkie firmy niemiecki z radością liczyły zyski z wojny. Dopiero jak Niemcy zaczęli przegrywać to poparcie spadło.
Proponuję zapoznać się dokładnie z historią II WWŚ.