- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1333 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1333 Culés
5
Wiem że się boicie, bo ja też się boję, ale cały świat musi zareagować na to co wyprawia Putin i dać jasny Komunikat, jeśli Rosja nie usiądzie na dupie to cały świat ich zaatakuję.
Wymówka że zacznie się 3cia wojna światowa wcale nie usprawiedliwa naszej bierności w tej sytuacji, a skąd mamy pewność że następna nie będzie Polska ? A co jeśli wtedy Kraje znajdujące się w NATO z Niemcami na czele powiedzą że muszą dbać o swoje interesy? Przecież Putin też może powiedzieć że Atakuje Polskę i kto się wtrąci, albo będzie chciał pomoc,pożałuję tego.
Często hejtujemy ludzi, którzy widzą jak dzieje się krzywda drugiej osobie i udają że tego nie widzą, my aktualnie zachowujemy się bardzo podobnie.
Tak jak mówię, też się boję, ale musi być jakaś reakcja że strony świata.
2
@kaamil1910 myśl globalnie działaj lokalnie. Nie kupuj produktów chińskich i rosyjskich. To wydaje się śmieszne, bo co ja mały żuczek mogę znaczyć, może dzięki temu Rosja nie zbankrutuje, ale sumienie będziesz miał czyste... a jak zbierze się wielu... to odczują najwięksi.
I mówię to śmiertelnie poważnie:
- nie tankuj na zapas,
- ogranicze zużycie energii itp.
0
@kaamil1910 dobrze, co zatem proponujesz? Najpierw robimy nalot na NATO i przejmujemy tam władzę żeby siłą przeciwstawić się wojnie (sic!), czy najpierw idziemy po Bidena żeby przerzucać cały sprzęt militarny USA do Europy? Jesteśmy mrówkami, nie mamy zbyt wiele do powiedzenia, nawet protestując niewiele uzyskamy, są ludzie którzy decydują i na dobrą sprawę i tak niezależnie od głosów z ulic wykonają taki ruch jaki uznają na słuszny.
0
@ferdas_rawa dokładnie tak!
0
@NorbiTBOB Możemy powiedzieć Głośno że trzeba pomóc Ukrainie, może wtedy NATO się obudzi