- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1743 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
161
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1743 Culés
0
W co w tych czasach inwestować? Czy ktoś ma na ten temat pojęcie? A może są gdzieś strony, gdzie znajdę na ten temat informację?
Myślę, że trzymanie gotówki w tej sytuacji to nie najlepsze rozwiązanie, dlatego pytam. DZIĘKI.
4
@Radzio_94 klasycznie, złoto
2
@Radzio_94 Wiele zależy od tego czy interesuje cię zarobek (spekulacja) czy raczej ochrona kapitału,a zysk to sprawa drugorzędna.
1
@Radzio_94 ja inwestuje w auta, w rozwój firmy.
Zamierzam niedługo zakupić trochę gotówki w dolarach, frankach, funtach i może coś azjatyckiego.
Oprócz tego trochę kruszcu. A tak to gotówką w PLN TYLKO na obrót. W moim przypadku max 10-15k
0
@maroon Właśnie chodzi mi głownie o ochronę kapitału.
0
@Radzio_94 to obce waluty i złoto.
0
@michal26 Jakie złoto? Fizyczne czy papierowe? Jeśli fizyczne to w jakiej formie (monety/sztabki), gdzie je kupić i gdzie je sprzedać?
0
@maroon aż tak się nie orientuje. Zasadniczo chyba jeden pies w jakiej formie. Ważne by złoto fizycznie mieć u siebie na chacie.
0
@michal26 No właśnie to nie jest takie proste - każdy pisze złoto, złoto a to przecież nie jest towar co kupisz w supermarkecie, a sprzedasz na skupie złomu.
0
@maroon No dobrze, ale masz tutaj świetnie wyjaśnione jak to wygląda: https://www.bankier.pl/wiadomosc/Zloto-fizyczne-czy-papierowe-Ktore-wybrac-8017982.html
Ja papierowego nawet nie rozwazam. Tylko kruszec fizycznie u mnie na chacie. Prawodopodobnie teraz będzie trzeba czekać trochę, ale i tak nie jest aż tak ciężko to kupić. Ja planuje tak za 5k kupić złota a za jakieś 20k walut.
Złoto i waluty PO PROSTU TRZYMASZ NA CHACIE.
No chyba, że w jakichś skrytkach bankowych ;)