- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 974 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 974 Culés
16
To OZN to ma niesamowite tempo. Mogli się spotkać w przyszłym tygodniu, nie ma co się śpieszyć.
Inna sprawa, że średnio wierzę, że coś tam konkretnego ustalą. Pewnie sobie popie**olą przed mikrofonem i to by było na tyle.
2
@GeneralXavi mogę się tylko domyślać, ale Ukraina raczej tez zaglosuje za potępieniem ;)
A tak zupełnie na poważnie. Ciekaw jestem głosów: Iranu, Chin, Turcji, Węgier oraz Indii i Pakistanu. To bardzo kluczowe dla późniejszej geopolityki.
Rosja, co juz niemal pewne, na rynku europejskim jest skończona. Zostanie im Azja. Jeśli ich główni potencjalni partnerzy handlowi, jak Chiny, Iran, czy Indie, czy Pakistan powiedzą "nein", no to może mamy rozbiór Rosji gotowy. Rosja sama się nie utrzyma a handel z jakimiś Mongoliomia, Wietnamami czy innymi Kurdystanami to za mało.
4
@GeneralXavi te ONZ to śmiech na sali. Rosja jest aktualnym przewodniczącym Rady Bezpieczeństwa. Nikt ich stamtąd nie usunął. Rosja najeżdża na Ukrainę i jest przewodniczącym RADY BEZPIECZEŃSTWA xD już dawno powinni ich wyrzucić ze wszystkich struktur, a oni się w żółwim tempie zbierają w sprawie rezolucji o potępieniu ataku. Żarty.
2
@michal26 Turcja to chyba można się domyślić, bo paru gestach, które uczynili do tej pory "przeciwko" Rosji
3
@GeneralXavi A swoje czyny Izrael potępia?
1
@GeneralXavi ale to wiesz. Gesty gestami, a stanowisko stanowiskiem :)
0
@skakun95 Przewodniczącym rady bezpieczeństwa.
Jak na przewodniczących przystało.
Świecą przykładem i jako pierwsi zwalczaja Ukraisnkich Nazistów ????
0
@michal26 Rosja nie jest tak samotna, jak Ci się wydaje. BRICS istnieje od lat i jak na razie, widać, że członkowie nie za bardzo chcą potępiać agresora. Tam są konkretne powiązania handlowe i militarne, i kto wie, czy właśnie nie jesteśmy świadkami podziału i nie skończy się to odejściem od prymatu dolara.
0
@michal26 Chiny wstrzymają się od głosu.