- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1695 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
106
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
28 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1695 Culés
6
Dlaczego Ancelotti nie rokuje? Dlaczego kibice Realu patrzeć na "metody" Włocha nie mogą?
Ekipa Ancelottiego.
Vini - Benzema - Asensio
Kroos - Casemiro - Modrić
Mendy - Alaba - Militao - Carvajal
Courtois
+ Valverde, Lucas, Nacho, Rodrygo.
Dawanie szans dla Bale'a i Mariano kosztem Jovicia czy Hazarda, albo młodych Petera, Arribasa. Dawanie szans Marcelo kosztem Miguela...
Kombinowanie z pozycją defensywnego pomocnika kiedy grać nie może Casemiro zamiast szans dla Blanco który jest nominalnym defensywny pomocnikiem.
Zmiany w 80 minutach...
Inni i ich minuty po 38 meczach w sezonie Realu Madryt!!!
Hazard - 877 minut.
Camavinga - 860 minut.
Marcelo - 551 minut.
Jović - 473 minuty.
Isco - 342 minuty.
Miguel - 327 minut.
Bale - 270 minut.
Łunin - 180 minut.
Mariano - 178 minut.
Caballos - 67 minut.
Blanco - 36 minut.
Vallejo - 14 minut.
Peter - 9 minut.
Real jest liderem bo fatalnie grała Barcelona i Atletico.
Oglądam każdy mecz Realu i nie widzę kunsztu Ancelottiego. Widzę pokaz indywidualnych umiejętności Courtois, Militao, Alaby, Modrica, Benzemy, Viniego + przebłyski Asensio który gra naprawdę dobry sezon. Carvajal jak jest zdrowy to też trzyma poziom, a i Nacho nie zawodzi.
Mendy obniżył loty w tym sezonie i w ofensywie daje tyle co nic... Ale tutaj wierzę że wróci do formy choć jego gra ofensywa jest po prostu słaba.
Casemiro to powinien być spakowany już sezon wcześniej. To jest najsłabszy piłkarz wyjściowego składu!!! Kroos coraz częściej utwierdza mnie w przekonaniu że futbol ewoluuje i powoli zaczyna brakować dla niego miejsca w dzisiejszym futbolu tak jak zabrakło go dla takich piłkarzy jak np. James. Profil piłkarza Kroosa staje się archaiczny... To trzeci sezon Rodrygo w Madrycie i powoli można stwierdzić że jest to transferowa wtopa...
1
@DarkShen no taka jest prawda tam działają indywidualność, bo jak wypadnie taki benz, vini lub modrić to jest klapa