- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1226 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
167
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1226 Culés
37
Sport pisze po raz kolejny o Lewym. Ja już widzę ten stream Pola jak odpala i na wstępie mówi: Moi drodzy DYMYYY! Odpalam tą dymiarkę aj coś tutaj się obraz o już się naprawiło. Okładka HISZPAŃSKIEGO Sportu przedstawiła naszego Roberta Lewandowskiego jako alternatywę Earlinga Haalanda dla uwaga FC Barcelony ŁAŁ! Wyobrażacie to sobie? Atak Ferran-Lewy-Adama Traore albo Fati-Robert iiii Dembele chociaż nie wiem czy on zostanie i taka akcja Ansu Fati sunie lewą stroną przerzuca piłkę do Dembele on w swoim stylu kiwa dośrodkowuje do Lewego i gol!
5
@Emhyr Chce tego. Wiem że Lewy stary ale pojechałbym po niego choćby na hulaj nodze do tego Munsien i przywiózł na Camp Nou.
Twój komentarz oczywiście przeczytany głosem Pola ;p
1
@don'T.R.I.P.e Jeżeli wymieniane są takie nazwiska jak Schick, Leao czy Werner no to Lewy wydaje się być super opcją...
4
@barcelonaLM przy każdym nazwisku Lewy to super opcja :D mówimy o najlepszej "9" na świecie.
1
@barcelonaLM A moim zdaniem to nie jest przypadek że dzisiaj wyszła informacja o Salahu który odrzucił przedłużenie kontraktu. Ja Salaha chętnie bym przyjął.
1
@barcelonaLM Javi Miguel ( dziennikarz bliski Xaviego ) jako jedynego z tej listy która się pojawiła gdzie tam jako alternatywa byli Adeyemi , Lautaro , Schick , Isak nie skreślił Schicka więc wcale bym się nie zdziwił jak serio jest mocno rozważany
1
@Hubsao To już Benzema nią nie jest?
1
@Cule1234 Ja bym Javiego Miguela traktował poważnie ale tylko jeśli chodzi o sprawy stricte w szatni(odczucia, atmosfera itp). Co do transferów nie za bardzo mu wierzę
1
@Image no moim zdaniem nie.