- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1319 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
176
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
7
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1319 Culés
0
78 cm wysokości włącznie z tą półką co wystaje nad biurkiem? to nie jest jakiś błąd? czy to po prostu biurko dla krasnali? ;f
https://www.abra-meble.pl/pokoj-m/biurka/biurko-stil-3-wotan-grafit/
2
@Transu96
Jak biurko to tylko bez pseudo szafek i regulowane
0
@sonek masz rację
0
@sonek i będę musiał osobno bulić za szafki które mi są potrzebne, ni uja,
jeszcze takie patrzę
https://www.abra-meble.pl/pokoj-m/biurka/biurko-stil-5h-wotan/
https://www.abra-meble.pl/pokoj-m/biurka/biurko-nero-11-150-szary-polysk/
ze wskazaniem na stil 5h wotan, tylke te przegrody mnie wnerwiają
1
@sonek Już mu mówiłem ale on nie chce biurka dla ludzi z godnością. @Transu96 Teraz to już jestem serio ciekaw czy znajdziesz ten złoty gral biurkowy, musisz pisać kolejne aktualizacje jak idzie.
0
@Transu96 Ja z tydzień temu kupiłem sobie takie https://www.ikea.com/pl/pl/p/micke-biurko-bialy-s09903014/ i jestem zadowolony, plusem i niespodzianką było to że ta deska naprzeciwko twarzy jak się siedzi to taka tablica magnetyczna na której można pisać markerami
Jak teraz patrzę to na zdjęciu dziwnie wygląda, wydaje się takie malutkie dla dziecka, ale na żywo jest naprawdę sporo miejsca
0
@Nano22 xboxa i drukarkę to na suficie bym chyba postawił
0
@Transu96 no ja nie mam takich problemów, xboxa nie mam, a drukarka jest w innym pokoju
0
@Transu96
Ja kupiłem stelaż regulowany elektrycznie i blat zamówiłem, polecam
0
@sonek podlinkuj co zamówiłeś i ile wydałeś
0
@Transu96
Stelaż brałem od tego gościa
https://www.olx.pl/d/oferta/elektryczne-biurko-linak-CID628-IDy9sZq.html#593c5d6af3
Blat w miejscowej firmie meblarskiej na własne wymiary