- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1733 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
161
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1733 Culés
0
Pałac Elizejski poinformował w sobotę, że prezydent Francji Emmanuel Macron i kanclerz Niemiec Olaf Scholz ponownie rozmawiali telefonicznie z prezydentem Rosji Władimirem Putinem o wojnie na Ukrainie. "Trzej przywódcy odbyli już rozmowę telefoniczną, podczas której Francja i Niemcy zażądały od Rosji natychmiastowego wstrzymania wojny" - napisano w komunikacie, cytowanym przez agencję AFP. Według Pałacu Elizejskiego Macron od czasu spotkania z Putinem 7 lutego na Kremlu przeprowadził z nim już dziewięć rozmów telefonicznych, w tym także w miniony czwartek ( Onet)
Przez ostatnie 5 dni 9 rozmów które pewnie wyglądają tak że oni mówią żeby się wycofał zbrodniarz odpowiada nie i na tym koniec rozmów .
0
@Cule1234
Zapomnieli o czymś. Komunikat powinien wyglądać tak "zażądały od Rosji natychmiastowego wstrzymania wojny, ponieważ dalej chcemy robić interesy, a teraz to tak trochę nie pasuje".
0
@Cule1234 bany telemarketer, qfa 7 rozmow, pewnie garki albo kredyt chce mu wcisnąć.
0
@Cule1234
Putin od 2007 roku mówił, aby mu nie otaczac kraju. A oni dalej drażnili niedźwiedzia.
Teraz jak już wlazł, to będzie chciał coś zabrac. To niestety wszyscy wiedzą.
Każda osoba dramatu może opowiedziec historię ze swojej perspektywy.
A UE jak to UE. Spotkali się w Wersalu, wyrazili oburzenie i rozjechali się do domów. Od poniedziałku strajki we Włoszech. Coraz więcej zakładów w UE ma przestoje, bo łancuchy dostaw są coraz mocniej porwane. Na dodatek ceny energii powodują, że produkcja się nie opłaca.
Jak ludzie nie będą mieli roboty, to pogonią tych co się spotkali w Wersalu i wybiorą takich, co im zapewnią pracę.