- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 618 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 618 Culés
8
Uwielbiam dyskusje dwóch kółeczek wzajemnej adoracji. Z jednej strony kibice Realu, którzy udają kibiców Barcelony nie wiem po co. Poza paroma użytkownikami, którzy i tak nie są dobrymi obiektami do dyskusji nikt nie będzie patrzył spod byka - jesteście za Realem, przyszliście posiedzieć na najlepsze forum piłkarskie w Polsce? Wiadomo sprawa, zapraszamy do merytorycznej dyskusji, bez prowokacji.
Z drugiej strony może i kibice Barcelony, ale reprezentujący sobą równie niski poziom "szeryfując" i usilnie raz za razem prowokując (albo po prostu są dziećmi, nie wiem). Jak w życiu trzeba się nudzić, żeby ciągle prowokować, a drudzy się ciągle na to łapią i po prostu każdego dnia przerabiamy to samo tylko w innej okładce.
4
@Oskar00 Ja tam mam niezłą bekę. @Kapitan hawk ciągle se jaja robi a oni sie dają robić jak dzieci na podwórku
0
@sebo939 czekaj, biorę popcorn bo się znowu o mnie wywody szykują :D
Ta dyskusja nie jest przypadkowa.
0
@sebo939 Może i tak, ale męczące i irytujące się to dla mnie robi. Chociaż w sumie i tak lepsze to niż dyskusje polityczne czy szczepionkowe :P
@Kapitan hawk Spoko, z mojej strony Ci wywody nie grożą. Nie jestem fanem trollingu, ale jak musisz... No chyba, że zaraz tamci się zlecą
1
@Oskar00 Ja też to uwielbiam. Od ładnych kilku lat śledzimy na bieżąco z rodzinką La Ramble
1
@Jacu327 Ty akurat jesteś bezpieczny :)
0
@Oskar00 i tu dam Ci lajka, tez sie smieje z tych podszywek, a jak coś merytorycznie możemy pogadać
0
@Oskar00 o nie, to o mnie :(