- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 846 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 846 Culés
0
Laputa ty się nie wygłupiaj nawet.
1
@Gavinho „sport”
0
@Gavinho niby sport ale bardzo słusznie. Warunki klubu albo nara
7
@Bykunn no jasne. Daj Pedriemu 6 mln a potem oczekuj ze reszta mlodych bedzie grac za polowe tego. Jeszcze Gavi to rozumiem, ze powinien dostac ze 4 mln bo jest mlodszy i jednak prezentuje troche groszy poziom niz Pedri. Ale Araujo nas caly sezon ciagnie, Gdyby nie on to za Koemana bysmy koczyli na 12-14 miejscu w tabeli a nie 9. Wiec jak najbardziej zasluzyl na te pieniadze.
0
@AlwaysBlaugrana w punkt. Dali (mam nadzieję chwilowemu) kalece (Ansu) nowy kontrakt i podwyżkę a teraz żałują dla bestii na ŚO i top młodych talentów w pomocy. Hatfu
1
@AlwaysBlaugrana @Gavinho No przykłady nie do końca celne, raz Pedri to jednak większa marka niż urus i Gavi dwa pomocnicy zarabiają więcej niż obrońcy a napastnicy(fati) to już w ogóle.
0
@Gall wieksza marka no i? Araujo to topwy obronca, chetnych na niego jest wielu
0
@AlwaysBlaugrana No i dlatego dostanie wszędzie wiecej. A Pedri to bardziej łakomy kąsek. No jak dla mnie to Urusowi do topowego jeszcze brakuje trochę.