- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 772 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 772 Culés
6
Baryłka 107$ a dolar 4,31 zł.
Idzie w dobrą stronę.
0
@michal26 A jak tam ceny na stacjach. Stoi w miejscu?
9
@MesQueUnClub_87 Dzisiaj pierwsze obniżki w końcu, powoli do przodu.
1
@michal26 jeszcze trochę i Polacy zaczną sprzedawać dolara xd
3
@GeneralXavi Dokładnie. Polacy to miszczowie inwestycji.
Tylko czekam na słowa "Halyna. Kupyly my te Backsy zielone po 3,90. Już 3,85 warte. Sprzedajmy je póki coś warte są" :D
Jest jedna prosta zasada, którą można co najwyżej NACIĄGAĆ.
Kupujesz na dole, sprzedajesz na górce. To jest tak proste jak budowa cepa a 95% ludzi kupujących waluty tego NIE ROZUMIE.
Najlepsi byli ci, co się rzucili do bankomatów w pierwszych dniach wojny hahahahahahahaha
0
@MesQueUnClub_87 powoli w dół. Ja celowo teraz nie tankuje, bo masakra jest. Już mi się Żydek pali od paru dni, ale jestem Januszem i czekam jak będzie 7,20 zł paliwo xD
0
@michal26 "to jest tak proste jak budowa cepa" w teorii tak.
Znaczy, zgadzam się z Tobą, że kupowanie walut teraz czy nawet tydzień temu to był idiotyzm.
Ale bez wojny to ciężko amatorom stwierdzić kiedy jest "dół" a kiedy "górka", nawet porównując wykres sprzed miesiąca.
0
@michal26 7,20zł - w ogóle jak to wygląda :o
0
@MesQueUnClub_87 szczytem jest to, że za 7,20 zł byśmy ich wywiesili za jaja, a dzisiaj jesteśmy wdzięczni. Socjotechnika rulez
0
@Gosciuu Oczywiście, że nie ma idealnego okresu, bo nigdy nie wiesz, czy nie będzie kryzysu jak w 2008 i czy się nie pogłębi, ale..
No ja jestem amatorem, który ma co prawda elementarną wiedzę, ale...gdzie mi tam do inwestowania w waluty. Umiem liczyć, a średnio przewidywać coś niezależnego ode mnie.
Tu jednak przewidziałem jasno - będą spadki i to znaczne teraz. Sytuacja się uspokaja, tworzone są alternatywy, kurz opadł.
Pójdzie do góry tylko w przypadku ataku jądrowego.