- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1596 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
CLS63AMG
14
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1596 Culés
1
Byłem fanem kinowego Marvela od pierwszego Iron Mana z 2008 r. (który oczywiście był moją ulubioną postacią) i początku tego uniwersum. Skończyłem z MCU na Endgame.
Dziś obejrzałem najnowszego Spidermana (głównie za namową młodszych braci, którzy teraz "żyją" nowymi etapami MCU) i szczerze mówiąc ... nie żałuję, że przestałem śledzić losy tego uniwersum. Może z tego wyrosłem, ale co bardziej prawdopodobne Marvel drastycznie obniżył poziom. Ten film miał wręcz nieograniczony potencjał z tyloma aktorami z poprzednich filmów o pająku, do których większość ma sentyment, a mimo to był w stanie mnie rozczarować (fabuła, rozpisanie postaci, dialogi - wszystko poniżej pewnego poziomu, do którego nas przyzwyczajono).
PS. Czy tylko ja miałem wrażenie, że zakończenie tej produkcji może wskazywać na koniec współpracy Disneya z Marvelem ? Koniec pajączka w MCU (przynajmniej tymczasowy)?
1
@Kengo dla mnie Spider-Man świetny a uniwersum cały czas się rozwija. Doctor Strange się również zapowiada wyśmienicie.
Co do końca współpracy to raczej szybko nie nastąpi. Obydwie strony by musiały być głupie gdyby zrezygnowały z tak dochodowej umowy.
0
@Kengo I Ty mówisz, że jesteś fanem jak nawet nie wiesz, ze jest już zapowiedziana kolejna trylogia pajączka z Hollandem (i co ma do tego współpraca marvela z disneyem jak jeden należy do drugiego) xD Pozdro jak Ci się podobał drugi Thor, Kapitan Ameryka albo miałki i nie pociągnięty dalej IM3 bardziej niż filmy z fazy 4, chociażby Shang Chi.
0
@Kengo ponoć kontrakt z aktorem podpisany na nową trylogię więc raczej nie :)