- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1256 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1256 Culés
24
Dziennikarze TVP muszą się czuć gorzej niż prostytutki. Jeszcze mniej moralności.
1
@Uukasz_93 Mi byłoby wstyd na siebie się w lustrze popatrzeć
1
@Uukasz_93 Ktoś to wymyślił tą teorię spiskową ma na bank w swoim biurze kolekcję czapek z folii aluminiowej, a na biurku słoik z własnym moczem....
0
@Uukasz_93 czym to sie różni od propagandy putina, jakiś mikron różnicy
0
@semafor Ta jest bardziej nieudolna, toporna i budzi zażenowanie swoim poziomem.
2
@Uukasz_93 Donald na łamach onetu z czasów rządów platformy:
"Tusk ocenił, że dobre relacje polsko-rosyjskie są m.in. wynikiem "osobistej determinacji" jego i Putina.
- Postanowiliśmy uporać się z trudną przeszłością po to, żeby teraźniejszość była lepsza, a przyszłość jeszcze lepsza - podkreślił polski premier"
A teraz tweet z końcówki ubiegłego roku:
"W książce "Wybór" rozmawiamy z Anne Applebaum m.in. o "pożytecznych idiotach" Putina, w Polsce i Europie"
Rozumiem, że on tam rozmawiał m.in. o sobie? xD
TVP to ściek, ale jest jakieś 100 lepszych powodów do jej likwidacji.
0
@osa91 cele jednak te same, rodzimi miłośnicy autorytarnej władzy i ich propaganda nie dościga kremlowskiej, nie czyni ich to jednak lepszymi.
NIe dziwi dowojenna chęć wyjścia z europy, bo wzorce wschodnie mamy, nawet otwarcie pro putinowskie formacje polityczne.
1
@semafor Pełna zgoda, ale pytałeś o samą propagandę, a różnica tu jest duża. Nie jest różnicą natomiast sam fakt jej stosowania oraz cele jakie się chce tym osiągnąć ;)
0
@osa91 a wiesz napisałem o tym mikronie dla wywołania teatralnego wrażenia. trochę propagandowo