- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1575 Culés
Gorące dyskusje
kacperFCB_
32
@Karol145 widzę, że kolega lewak kultywuje złotą zasadę banteru politycznego "Daj lewakom... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
kodi77
68
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
draxidox
1
Konfederacji się stolik wywrócił i telefonu brak xDhttps://x.com/SzJadczak/status/206906344008624... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1575 Culés
4
Dodzwonić się do państwowej jednostki zdrowia i zapisać się na wizytę kontrolną, jest jak wygrać z FC Barceloną Xaviego na Santiago Bernabeu - Niemożliwe.
0
@GeneralXavi Max 2 dni czekam (w sensie na następny dzień już jest wizyta) bez używania żadnych swoich dojść. Oczywiście mówię o lekarzu pierwszego kontaktu. Żona jest w innej przychodni i to samo. A dodzwaniam się od razu. Ostatnio z prywatnego numeru na sor od razu bez najmniejszego problemu.
0
@masq ja do rejestracji, bo chcę żeby się zapisać do laryngologa, bo mam skierowanie i próbuję już któryś dzień. Próbowałem też na inne numery, tam odbierają, ale mnie przekierowują tam gdzie nie mogę się dodzwonić xd
0
@GeneralXavi znajdź bezpośredni nr do poradni laryngologicznej. Powinien być w googlach
0
@masq no w tym miejscu co ja chcę, to nie ma bezpośredniego*. Pytałem już operatora szpitala. Wszyscy walą pod jeden numer XDDD A tam pełno oddziałów jest
*to znaczy jest, ale jak ktoś dzwoni w sprawie jakieś operacji itd. W celu pierwszej wizyty w poradni, to trzeba na główny. Dzwoniłem zresztą na ten bezpośredni i mi potwierdzili, że u nich to się mogę tylko na operację zapisać xd
0
@GeneralXavi ale Ty chcesz skierowanie czy do poradni szpitalnej?
0
@masq mam skierowanie od lekarza rodzinnego do poradni
0
@GeneralXavi kurde to serio jakaś patola. Ja bym tam podjechał
0
@masq no niestety. Moja mama jest pielęgniarką i wiem jak to wygląda, więc nawet się nie denerwuję - choć na NFZ ponarzekać muszę :) Pewnie jedna pielęgniarka jest w rejestracji i obsługuje jednocześnie telefony i ludzi, którzy przychodzą osobiście. Moja mama już wiele razy tak pracowała. Dlatego ja natrafiam ciągle albo na numer zajęty albo nikt po prostu nie odbiera (wtedy pewnie kogoś obsługuje osobiście).
Jakieś połączenia na pewno odbierają, bo czasami jest zajęte. Trzeba mieć szczęście
1
@GeneralXavi u nas jest odwrotnie są trzy pielęgniarki, ale zamiast pracować siedzą na LR jak ja teraz xD
0
@GeneralXavi a powiedz mi mordeczko, skoro wiesz jak wyglada sytuacja to dlaczego nie pojedziesz osobiście tego załatwić od ręki zamiast dzwonić?
0
@ODWAGA bo rejestracja jest w godzinach, kiedy nie mogę zbytnio odejść od komputera :)
0
@GeneralXavi to by mogło wiele ułatwić
1
@masq dodzwoniłem się! :D
MAJĄ PRZERWĘ TECHNICZNĄ, która potrwa minimum godzinę i mam spróbować potem xd