- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 526 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 526 Culés
0
Czy jadąc własnym autem z PL do Holandii wystarczy polskie OC, przegląd prawko i dowód? Czy są inne niezbędne rzeczy ?
0
@Pawelsky Szczepienie na Covid lub test w Holandii potrzebujesz w razie kontroli przy wjeździe.
0
@priest9999 Ja jechałem, jak i dziesiątki innych osób które znam i nikt z nas żadnej kontroli nie miał, ani nie słyszał o kimkolwiek kto miał.
1
@priest9999 nie potrzeba żadnego testu. A na jak długo chcesz jechać? Bo po trzech miesiącach musisz zacząć opłacać podatek drogowy
0
@voetballer w nl po dwóch tygodniach pobytu musisz zacząć opłacać podatek za auto
0
@voetballer @Nano22 Według strony rządowej potrzebujesz test -> https://www.government.nl/topics/coronavirus-covid-19/visiting-the-netherlands-from-abroad/checklist-entry .
1
@priest9999 przeczytaj dokładnie co tam pisze o ile znasz język... Od 23 marca nie trzeba już testu jeśli jedziesz ze strefy Schengen/EU
0
@voetballer Masz rację, nie czytałem, że od jutra już nie trzeba testu robić.
2
@KrwawyAlways z tymi dwoma tygodniami to masz rację nawet nie wiem kiedy to zmienili. Kiedyś było 3 miesiące
0
@voetballer no niedługo będzie pewnie 3 dni , ważne żeby kasę zarobić