- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1262 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1262 Culés
0
Wyczekiwacie Fatiego i układacie przyszłość Barcy z nim w składzie czy już macie go gdzieś?
3
@Emhyr nie wyczekuje, bo uwazam ze raczej juz nic z niego nie bedzie, ale mega chcialbym aby mu sie udalo.
4
@Emhyr Mam go gdzieś... gdzieś na podium złotej piłki oczyma wyobraźni
2
@Emhyr Jak można piłkarza ulubionego mieć gdzieś?
2
@Emhyr Nie wyczekuję. Te urazy raczej już go nie opuszczą, a trzeba mimo wszystko budować zespół wokół stabilnych i regularnie grających zawodników. Fati w mojej ocenie może być ciekawym zawodnikiem, o ile będzie zdrowy. W innym przypadku będzie co najwyżej ciekawostką występującą raz na kilka tygodni lub miesięcy.
7
@Emhyr Może aż tak nie wyczekuje, bo nasz atak na razie sobie dobrze radzi, ale chce go znowu zobaczyć na boisku. Nie układam sobie przyszłości Barcy z nim w składzie, ale też go nie skreślam. No i nie mam go gdzieś, to jego regularna gra zapoczątkowała zmianę pokoleniową w Barcelonie i czuje do niego spore przywiązanie (no i oczywiście sympatię) z tego tytułu :D
0
@Worny Najbardziej mnie przekonałeś tutaj. Mimo wszystko jak wrócił to zatracił tą szybkość co miał wcześniej i bał się dryblować. Może Xavi ze sztabem przywrócą go do stanu przed meczem z Betisem 2 lata temu.
0
@Emhyr Skreślać największy talent na świecie? Haha dobre :D
0
@Adi123456789 Na ten moment to był największy talent na świecie teraz to miano ma Pedri
0
@Emhyr Jeżeli nie zatraci swojego "daru" do strzelania goli, to niech gra. Jednak tylko na 9-tce go widzę.
0
@Emhyr ale jednak :)