- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 724 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 724 Culés
0
Prezydent Andrzej Duda na konferencji prasowej po nadzwyczajnym szczycie NATO w Brukseli odpowiadając na pytania o rosyjskie groźby, powiedział, że "w razie czego Polska jest na tyle rozległa, że byłoby gdzie tych napastników pochować" [onet.pl].
Aha. Czyżby uwierzył w propagandę tvp o potędze naszej armii?
5
@Przemek2323 Duda to taki 10 letni cwaniaczek,co gada głupoty,bo w razie co myśli,że starszy brat (NATO) go obroni
18
@Przemek2323 no i niech ciągnie taką narrację, jakby to powiedział prezydent Ukrainy albo Szwecji to byście rzygali tęczą jakim jest kozakiem, ale jak Duda to nie, to powinien dyplomatycznie bo pokazuje że nie ma dla Polski miejsca w poważnej polityce xd
To nie ma znaczenia co on mówi w kontekście agresji Rosji, bo liczy się tylko realna ocena siły, a może w pewnien sposób podnieść morale rodaków tak jak robi to zalenski obecnie. Dajcie już spokój, jak trzeba się czepiać PiSu to spoko, ale teraz Duda dobrze robi śmiejąc się w twarz Rosjanom.
5
@busquets5 mają tak samo wyprane mózgi jak tamci z TVP tylko tego nie widzą
2
@busquets5 co Ty p....
Ukraina jest zaatakowana i się broni nie mając nic do stracenia.Kosztem obrócenia kraju w ruinę. To może być takie zwycięstwo jak Polski w 1944 r.
Jak można to porównywać.
Czy Zelenski tak gadał przed inwazją? Jakoś nie kojarzę.
0
@Przemek2323 ty za to porównujesz sytuację przed agresją na Ukrainę do sytuacji po agresji na Ukrainie co ma tyle sensu co post do którego się odnosimy