- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 730 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 730 Culés
3
My Polacy to jesteśmy jednak w dużej części nacją, jak to sami na memach się przedstawiamy.Tacy nosacze, cieszący się jak komuś nie pójdzie :)
Tak jak z Włochami vs. Macedonia, no radość przeogromna :) szkoda, że sami jesteśmy na innym poziomie i chętnie byśmy się z nimi zamienili, by być choć raz mistrzem Europy.
2
@KrystianR Ale o co ci teraz chodzi? Mamy nie cieszyć się z pięknej historii, w której Macedonia pokonała mistrzów Europy i wyrzuciła ich z mundialu?
8
@KrystianR ja tam mam wywalone na wynik ale nie mów że nie jest to przekomiczne że w takim meczu z taką dominacja dostali w czapę
8
@KrystianR A mi tam smutno bo teraz pewnie Portugalia awansuje.
0
@MesQueUnClub96 o to, że przeżywamy radośnie porażki innych, sami nie będąc jakimś potentatem, i zaraz może nas to samo spotkać. Oczywiście skala inna, bo Włosi to był zawsze Top-a my nie, i to jest ta różnica.
4
@KrystianR Mnie cieszy to, że futbol kolejny raz pokazał jakim jest pięknym sportem. Dawid pokonuje Goliata. Stricte z Włochów się nie śmieje, nic do nich nie mam.
1
@Bykunn jest oczywiście, patrząc na statystyki to aż trudno w to uwierzyć...ale to tak jak Barca nie raz grała na posiadanie piłki, nie będąc skuteczna i takie Vigo z kontry nam utarło nos przykładowo.
1
@KrystianR Ale to na tym polegają baraże, że ktoś musi odpaść. Wolisz aby się cieszyć z niepowodzenia Macedonii? Ja tam cieszę się zawsze gdy niżej notowana drużyna utrze nosa faworytowi.
1
@KrystianR No fakt, bo ludzie z innych krajow nie maja sympatii/antypatii i nie ciesza sie, gdy komus nielubianemu lub faworytowi w starciu z kopciuszkiem sie nie powiedzie. Racja, ta przypadlosc konczy sie idealnie na Odrze. Swietna analiza socjologiczna, doktorat w drodze.
0
@Baros1990 gdzie napisałem, że ludzie z innych krajów tego nie mają?po prostu uważam, że u nas jest to wyraźne i mam wrażenie że mocniejsze, a nie że w innych krajach tego niema.
1
@Bykunn Mi to przypomina mecze Barcy z jakimś Cadizem. Historia fajna, ale dla kibica drużyny cisnącej to jest katorga i ogromne rozczarowanie jak przegrywasz po 1-2 strzałach w meczu sam mając 20.