- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1527 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
127
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
11
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1527 Culés
2
Tym gorzej dla nas, bo wypychamy Rosję w stronę Chin, co w perspektywie niedalekiej przyszłości może tragiczne konsekwencja dla naszego bezpieczeństwa.
https://x.com/MarcinPalade/status/1507782080440291328
0
@tobiasson92 Chciałbyś ich przytulić, czy może im współczujesz bo Ukraina się broni?
4
@tobiasson92 Prędzej będzie wojna Rosja - Chiny niż Rosja i Chiny vs NATO
0
@tobiasson92 Nic z tym teraz nie zrobimy. Rosja dokonała wyboru.
0
@tobiasson92 Watpie. Rosja wasalem Chin? Oni sa zbyt dumni i durni by sie na to zgodzic. Zreszta ta przyjazn tez sie skonczy gdy Chiny zaczna upominac sie o Syberie
0
@MesQueUnClub96 Na ten moment nie będzie wojny Chiny vs. NATO, ale w perspektywie dekady Chiny będą w stanie zniszczyć Europę gospodarczo a Rosja ma kluczowe zasoby dla wielu gospodarek.
0
@tobiasson92 No i m.in dlatego Unia chce sie uniezaleznic od zasobów Rosji. Gaz czy Rope moga brac z innych panstw.
Dla innych surowcy tez sa alternatywy. Kluczem do spokojnej prosperujacej gospodarki jest odciecie sie od Ruskiej pepowiny i szukania alternatyw.
0
@Sulimo Ja nie mówię tylko o ropie i gazie, tylko metalach takich jak np. pallad czy platyna. Ich się nie da zastąpić a są bardzo ważne dla przemysłu. A UE będzie mogła brać ropę i gaz spoza Rosji jeśli pojawią inne możliwości dostaw, co w przypadku gazu nie jest możliwe w ciągu paru lat, a w przypadku ropy utrudnione (szejkowie zapowiedzieli, że nie zrobią prezentu i nie zwiększą wydobycia).
0
@tobiasson92 w interesie Chin jest słaba ale nie całkowicie upadła Rosja. Dlatego muszą do nich wyciągnąć rękę (jednocześnie robiąc gesty dla Zachodu że wcale im bardzo nie pomagają) bo obecna sytuacja grozi całkowitym upadkiem Rosji, a może i demokratycznymi zmianami, na co już totalnie nie mogą pozwolić
0
@Bykunn W Rosji nigdy nie było demokracji i długo jeszcze nie będzie. Tamtejszy naród nawet nie wie co to jest. Po Putinie ktoś inny przejmie władzę. Wizja ewentualnego bankructwa Rosji byłaby akurat korzystna dla Chin, bo można by ją zwyczajnie zwasalizować. ;)