- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1635 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
114
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Danny Gaucho
10
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1635 Culés
1
Rzadko pije energole, jak już to przeważnie Monsterek Mango :) Dziś jednak kupiłem Dzika Zero od WK, zobaczymy czy to dobre, bo hype w necie jest.
https://wkdzik.pl/environment/cache/images/600_600_productGfx_19773/ENERGY-250ml-produktowa.jpg
1
@IronSanHybrid od siebie polecam Monsterka Puncher'a - różowy :D
1
@IronSanHybrid Nawet spoko,jak dla mnie lepszy od tego syfu typu Black/Tiger,chociaż i tak Monster najlepszy mimo wszystko
1
@IronSanHybrid Monster Ripper kozak.
0
@ElPonczato Przerabiałem dla mnie jak Monster to tylko Mego Loco ewentualnie The Doctor.
1
@Luciano99 No Monstetr najlepszy jak dla mnie.
1
@IronSanHybrid dla mnie też mango loco największy kozak xd
1
@ShawnC @Comfortable_ @ElPonczato @Luciano99 Otworzyłem teraz tego dzika i naprawdę niezły. Taki najmniej landrynkowy ze wszystkich podstawowych energoli i na pewno najlepszy energetyk ZERO KALORII na rynku. Monstery Zero są tak słodkie, że nie idzie wypić...
0
@IronSanHybrid Red Bull Suger Free jest najlepszy.
0
@Yoshi94 No według mnie to nie.
1
@IronSanHybrid Przyjemny jest ten zwykły,na początku myślę:
A to tam od tych youtuberów,to będzie jakieś gówienko,ale faktycznie jest spoko przynajmniej zwykły,bo ten mango już mi nie podszedł od nich
1
@Luciano99 No miałem podobne podejście. Szczególnie jak doceniali smak teraz w podsumowaniu zeszłego roku, że można było zrobić taniej, ale nie byłby tak dobry. No, a tu faktycznie dobry. Muszę tego mango spróbować.
0
@IronSanHybrid kwestia gustu jak to mówią :) ogólnie piję tylko Red Bulle i ten Suger Free jest bardzo podobny w smaku do tego normalnego :)