- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1607 Culés
Gorące dyskusje
kacperFCB_
32
@Karol145 widzę, że kolega lewak kultywuje złotą zasadę banteru politycznego "Daj lewakom... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
kodi77
68
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
draxidox
1
Konfederacji się stolik wywrócił i telefonu brak xDhttps://x.com/SzJadczak/status/206906344008624... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1607 Culés
0
Czemu polscy sportowcy mają taką kruchą psychikę? Bo to jest po prostu niemożliwe, że akurat tylko w Polsce jest tak, że nigdy Polacy nie radzą z presją. Czym to jest spowodowane? Fatalny stan polskiego zdrowia psychicznego? Czy może problem jest jeszcze głębiej i zaczyna się już w szkołach?
10
@MesQueUnClub96 Czemu uważasz, że tylko w Polsce tak jest? Poza tym mało mamy/mieliśmy mistrzów w różnych dyscyplinach? Jakoś sobie oni radzili z presją ;)
2
@MesQueUnClub96 A więc tylko Polacy sobie nie radzą? :D Roma Liverpool, PSG vs Real :D
4
@MesQueUnClub96 przecież sportowcy z każdego kraju są mniej i bardziej odporni psychicznie xd
1
@MesQueUnClub96 czyli Krzysztof przegrał ten mecz?:o
1
@TheNekro94 Może nie tylko w Polsce, ale większość polskich sportowców tak ma. Może poza Lewandowskim czy Świątek.
@Barca1992 12 lotek meczowych miał.
@Bykunn tego bym nie porównywał bo to jest problem klubu a nie kraju
2
@MesQueUnClub96 Fatalny to Ty jesteś.
4
@MesQueUnClub96 Stoch z 3 złotami IO jest słaby psychicznie?
Małysz był słaby psychicznie?
Korzeniowski?
Włodarczyk?
Nasi siatkarze, którzy 2x z rzędu byli MŚ?
Mógłbym tak długo.
1
@MesQueUnClub96 To jest problem zawodników, którzy są z różnych krajów a zesrali się pięknie w każdym przypadku :D
0
@TheNekro94 No naszych siatkarzy bym nie podawał, po zeszłorocznych IO. Korzeniowski i Małysz to emerytowani zawodnicy, który byli wychowani też w innym systemie.
No a o Stochu i Włodarczyk zapomniałem bo to są fighterzy i bardzo wytrwali sportowcy. Ogólnie lekkoatletyka jest dosyć w dobrym stanie
2
@MesQueUnClub96 Świątek ma mocną psychike? Napewno poprawiła się w tym aspekcie, ale narazie też idzie. Wystarczy popatrzec co sie działo w drugiej połowie zeszłego sezonu
0
@takisobiektos No to także ale obecnie dzięki dobraniu porządnego człowieka nie dość że się tak nie kruszy, to do tego odnosi dobre wyniki czysto sportowe
1
@MesQueUnClub96 W skrócie wszyscy, co kiedykolwiek coś przegrali mając przewagę, mają słabą psychę. Oczywiście tylko jeśli są z Polski.
1
@MesQueUnClub96 Zobaczymy jak bedzie spadek formy
0
@Striker To już twoja (nieprawdziwa zresztą) opinia o tym poście.
1
@MesQueUnClub96 co ty gadasz chłopie xd
1
@MesQueUnClub96 Stoch akurat był bardzo słaby psychicznie ale w pewnym momencie zaczął współpracować z psychologiem i to przyniosło efekty :)