- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 949 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 949 Culés
7
944 goli między nimi.
Urugwaj już nigdy nie będzie miał takiej linii ataku jak Edinson Cavani-Luis Suárez. Jesteśmy świadkami ostatnich kilku meczów tego legendarnego duetu w "błękitnym niebie" .
Ciesz się nim w pełni.
@Lionel_Messi10
1
@Pawel13sz mam nadzieję że coś jeszcze wbija :D
8
@Pawel13sz To była przyjemność oglądać ich w akcji. Pięknie wyrzucili Portugalię z mundialu w 2018 roku, praktycznie we dwójkę.
2
@Ptasior Ostatni przystanek - Mundial 2022 ;)
3
@Pawel13sz Katar to może być last dance wielu piłkarzy, których się uwielbialo. Messi, Suarez, Cavani, Ibra, Modric. Jeszcze Ronaldo może zagrać.
2
@Ptasior Wtedy Suarez zagrał do Cavaniego, a ten pociągnął po długim? Dobrze pamiętam.
@Pawel13sz Fajnie jakby Urugwaj jeszcze pokonał jakaś "Potenszna" drużynę z Europy, tym samym pokazując, że Ameryka południowa nie jest wcale taka słaba jak o niej mówią.
2
@Comfortable_ Niech Suarez strzeli gola, który przejdzie do historii futbolu i może kończyć karierę ;)
2
@Comfortable_ Ja bardziej pamiętam tą bramkę, gdzie Suarez tak jakby strzelił gola Cavanim. Walnął taką mocna centrę, że Ediemu mało co głowy nie urwało.
Ta bramka, o której mówisz to chyba na 2:1 była, a wtedy akruat podawał Fernandez.
1
@Pawel13sz @Comfortable_ @Ptasior Tu dwójkowa akcja.
1
@P33ck Ale co Luis miał ułożoną nogę, ło matko ;D
1
@Pawel13sz Ja tam zawsze ich jako trio z Forlanem kojarzę, choć nie wiem czy to sprawiedliwe bo wielkim oglądaczem repry Urusów nigdy nie byłem i tylko MŚ oglądałem.
0
@Gall Nie no, Forlan zakończył karierę w repce Celestes w 2014 roku, więc będą bardziej kojarzeni jako duet. Ja to jestem prawdziwym fanem reprezentacji Urugwaju, no i mój ulubiony piłkarz ze wszystkich - oczywiście Luis Suarez ;)