- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1661 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
113
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
15
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1661 Culés
6
Wolę takich niż gdyby mieli być mentalnie w czasach Polski Ludowej:
@tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323
0
@Kgorecki2500 PRL jest wtedy gdy państwo robi coś dla dobra obywateli.
3
@Kgorecki2500 Akurat moim zdaniem Truskolaski dobrą robotę robi. 70% poparcia co wybory nie bierze się znikąd.
0
@Kgorecki2500 Kurnia ale jakim cudem ludzie od tylu lat wybierają tych prezydentów? Aż tak mają zamydlone oczy? To nie jest polityka ogólnopolska gdzie coś można pościemniać, w skali miast decyzje władzy widać na każdym kroku. Jak ludzie wybierają kogoś czwarte wybory z rzędu tzn że dobrze zarządza ich miastem, no albo stwarza mega pozory
0
@Hosh @Bykunn Akurat nie do niego mam zarzut tylko do tych lewicowych polityków i młodzieżówek, które mówią, że "Mieszkanie prawem, nie towarem". Zarzut do Zandberga.
1
@Bykunn "ak ludzie wybierają kogoś czwarte wybory z rzędu tzn że dobrze zarządza ich miastem, no albo stwarza mega pozory"
-> no proszę Cię. Ludzie głosują w wyborach samorządowych tak samo jak głosują w sejmowych. Patrzą najpierw na partię, a potem dopiero na danego człowieka.
Takie coś co opisałeś, to może działać tylko w małych miasteczkach i wsiach. Ale wtedy to nie są prezydenci, tylko burmistrz/wójt
0
@GeneralXavi No nie powiedział bym. Większość długoletnich prezydentów wielkich miasta w mniejszym lub większym stopniu odcięło się od "partii matek". Np Majchrowski czy były już prezydent Wrocławia Dutkiwicz. On miał wręcz kosę z dolnośląską PO, a i tak wygrywał bo dobrze ogarniał miasto
0
@Bykunn kojarzysz pewnie mapkę co wybory prezydenckie i sejmowe jak Polska jest podzielona jakby to były jakieś zabory, gdzie wschodnia cześć PiS, a zachodnia PO.
Z samorządowymi jest podobnie :p