- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1582 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Batys
5
Walicie czy nie?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1582 Culés
12
Skandaliczne słowa Korwima,ale słuszna reakcja Radia Poznań
@Kgorecki2500 @Barca1992 @Przemek2323 @Kondziubarca @michal26
1
@tomek8756 masz link do tej wypowiedzi?
Juz znalazłem. Każdy może sam ocenić:
2
@tomek8756 Przesłuchaj sobie ten wywiad.
Skandaliczne, to jest zwolnienie tego dziennikarza.
3
@tomek8756 żyjecie w jakimś amoku - ktoś z innym zdaniem ma być cenzurowany bo się obrażacie na rzeczywistość
0
@tomek8756 konfa to jest panteon geniuszy, ostatnio czytałem o łepku z konfy który twierdził, że termometry na podczerwień niszczą szyszynkę:] Niejaki Marek Banyś
0
@michal26 reszta świata ma ekscentryczne poglądy;)Jest taki dowcip gość jedzie samochodem i dzwoni do kumpla i mówi ty słuchaj wszyscy jadą jakoś pod prąd i trąbią.Włącze radio zobaczymy co mówią .Mówią że jakiś wariat pod prąd jedzie no nie widzę go kurczę;)mniej więcej się w to wpisuje;)
0
@Borneo ale przyznaj, że większość nie zawsze ma racje ;)
0
@michal26 hehe tylko czasem tak.No ale spadek konfederacj8 jest ewidentnie przez niego i Browna całą robotę im schanili.
0
@michal26 Nie oglądałem tego wywiadu, być może to zmieni moją ocenę tej sytuacji
0
@tomek8756 no ja tam nie słyszałem tego cytatu, który jest przedstawiany, a ponoć za to wyleciał. Normalna dyskusja.
Wyleciał moim zdaniem za to, że powiedział, iż szanował Korwina za jego postawę (trwanie w poglądach tyle lat).