- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1644 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
95
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1644 Culés
4
Wiecie co zapamiętam z tych dwóch meczów pod wodzą Michniewicza? Bardzo dobrą grę naszych bramkarzy. W meczu ze Szkocją znakomicie zagrał Skorupski a wczoraj prawdziwym szefem na boisku był Szczęsny. Wojtek zagrał najlepszy mecz w kadrze od 2014r gdy graliśmy z Niemcami. Wreszcie mieliśmy wielkie wsparcie na tej pozycji i to chyba pierwszy raz od czasów EURO 2016 i postawy Fabiańskiego.
1
@Janiama Oj gdyby Sousa miał Szczęsnego w formie to dzisiaj by nikt nie mówił o Czesiu. Nie chcę nic mu odbierać ale Wojtek Czesiowi dupe ratował bo ten przekombinował z taktyka.
6
@Janiama zasługa Michniewicza, że bramkarze w dobrej formie?
2
@Survier Zasługa prawdziwej włoskiej kawy.
0
@Survier Trudno powiedzieć ale Czesław jest byłym bramkarzem i być może miał kilka bardzo dobrych uwag
3
@Corneiro2 Patrząc ile sytuacji wybronił bramkarz Szwecji to raczej ich trener przekombinował. Dwie sztuki dostali i trzy setki obronił ich bramkarz.
7
@Janiama Ja myślę, że to dyspozycja dnia i Czesiu nie miał nic z tym wspólnego.
0
@tristan87 Ale też dobra gra obrony, zobacz że Szwedzi ach takich patelni nie mieli. Bramkarz Szwecji to obronił trzy razy fantastycznie. To co Szwedzi mieli to takie strzały trochę z boku boiska lub za 16 metra
1
@Corneiro2 przecież Szwedzi mogli przegrać z 5:0 gdyby nie ich bramkarz w świetnej formie. Statystyki pokazują, że Polska w tym meczu była lepszym zespołem, a tworzysz narrację jakoby mieli kupę farta bo Szczęsny był w świetnej formie