- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 946 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 946 Culés
4
Czy tylko mnie nie smieszą te memy z Góralskim i Messim, które sugerują aby wjechał w niego sankami? To prawdobodobnie ostatnie Mistrzostwa Leo, a takie wejscia w nogi mogą spowodowac powazną kontuzje i zakonczenie turnieju dla takej Legendy jaką jest Messi, to by była tragedia nie tylko dla samej Argentyny ale równiez dla całego futbolu. Oby to były tylko żarty na prima aprilis.
29
@zodiak_10 Raczej te memy nie spowodują kontuzji u Messiego. Bez przesady XD
1
@zodiak_10 bOOmer
0
@Dzemix111 chyba nie zrozumiałes, ludzią w internecie życzą mu kontuzji i uznają to za zabawne, a Góralski jest zdolny do takich zagran w prawdziwym zyciu.
6
@zodiak_10 Myślisz, że mało takich Góralskich polowało na nogi Messiego przez te wszystkie lata? Śmianie się z mema, choć czasem bezrefleksyjne to jeszcze nie jest życzenie komuś krzywdy.
0
@zodiak_10 Jesteś nowy w internecie, że dziwią Cię ludzie?
Góralski nie połamie nóg Messiego, żeby doprowadzić do "tragedii dla całego futbolu", możesz być spokojny.
0
@zodiak_10 Akurat Góralski może coś takiego zrobić, więc się nie dziwię, że niektórzy przewidują taki scenariusz. Już pomijając to, że większość po prostu sobie robi śmieszki ;D
3
@zodiak_10 przecież zanim ten polski bezmózg pomyśli o wślizgu w Leo to ten go już minie, czil mordo.
1
@zodiak_10 Krótko https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1648834684s1Aq0Jgwowzo7ozbk86z0B,w400.jpg
1
@zodiak_10 Ogólnie nie przepadam za rzeźnikami i nie lubię usprawiedliwień że nadrabia braki w wyszkoleniu "serduchem" ale w AP to pełno było łowców nóg na przestrzeni lat więc Messi raczej już przyzwyczajony. A cieszenie się z góralskiego to pokazuje jak bardzo boli śmieszna złota gała.
Jak Messi zagr na swoim niezłym poziomie to góralski nie będzie wiedział co się dzieje.