- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1784 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
101
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1784 Culés
1
Robił ktoś z was coś a'la detoks od internetu, technologii? Czyli od tv, kompa, internetu, telefonu itp. Chyba jestem uzależniony od tego gówna i nie pozwala mi to ruszyć do przodu w każdej sferze mojego życia, może akurat ktoś miał podobny problem xd
1
@ranger3120 próbowałem, ale nie na poważnie i nie wyszło. Ale też jestem uzależniony, ostatnio to jakiś dramat. Trzeba coś podziałać. Choć z drugiej strony dorabiam w internecie więc będzie ciężko xd
1
@Gavinho no nie no, jeśli pracujesz z internetem to ok, ale jak sobie siedzisz cały dzień, słuchasz muzyki, przeglądasz memy, ramble i grasz w gry, no wiesz, nic produktywnego to już jest problem jednak :D
2
@ranger3120 Mi to ciężko odłożyć telefon podczas nauki, studiuję to też ciągle muszę mieć kontakt z internetem z ludźmi i nie da się niestety.
1
@ranger3120 masz potencjał na streamera :D
1
@ranger3120 ale wlasnie chodzi o to, ze niby dorabiam, a tu cyk. lr, fb, ig, yt i inne pierdoly w kolko.
tez tak skaczesz miedzy stronami po kolei? a godziny leca i kolejny dzien w pizdu...
0
@Gavinho pieprzona dopamina, co wyjdę z jednego nałogu to się wpakuje w drugi, i cały czas tylko jestem przestymulowany xD każda kolejna zakładka, "coś nowego" to kolejna dawka dopaminy :c
0
@ranger3120 myślę, że jestem uzależniony od telefonu ale w niczym mi to nie przeszkadza. Na szczęście codziennie mam od niego przerwę przez osiem godzin kiedy jestem w pracy :D. Kiedyś też bardzo dużo grałem na PC/konsoli ale chyba z tego wyrosłem, odpalam konsole raz na parę dni. A co do TV to nie posiadam.