- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1607 Culés
Gorące dyskusje
kacperFCB_
32
@Karol145 widzę, że kolega lewak kultywuje złotą zasadę banteru politycznego "Daj lewakom... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
kodi77
68
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
draxidox
1
Konfederacji się stolik wywrócił i telefonu brak xDhttps://x.com/SzJadczak/status/206906344008624... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1607 Culés
2
W Europie sytuacja jest bardzo prosta. To Niemcy są głównym hamulcowym zdecydowanych sanacji.
Mateusz Morawiecki.
0
@Hubsao propagandą pisu anty nato anty ue zwłaszcza Niemcy jest oczywista.Nierealne propozycje nie uzgadniane z nato czy zeleńskim.Pis jest kompletnie nie kombatybilny z najważniejszymi organizacjami do których należymy.Poparcie Ziobry dla orbana Orban mówi że wygrał z zeleńskim.Kaczyński dalej mówi że w sprawach będzie współpracował z orbanem czyli będzie dalej ropzpuerd. Ue czyli niszczenie ue.Czekam na powrót le pen I salviniego czyli przydupasów putina.Dalej będziemy bulić kary i dalej będą blokowane środki ue.Czyli mamy sankcje jakie ma Rosja.Jednocześnie inflacja idzie w górę Kaczyński zadłuża oaństwo i wyprowadza kasę poza kontrolę Sejmu.Bo ci ludzie mają dużą ochotę na autokracje w Polsce są zagrożeniem a Kreml się z nich cieszy.A medvedem z morawieckiem to jest na towarzysz a maciarewicz to jako agent się sam zremaskował.Nie wygląda to dobrze.Nie dziwię się że nato żadnej stałej bazy przy Kaczyńskim tu nie zostawi o broni jądrowej nie wspomnę.Kolejna nie uzgodniona propozycja do wewnątrz.
0
@Borneo sory, ale ciężko traktować poważnie opinie w tak ważnych tematach człowieka, który ma problemy z pisaniem.
0
@Yoshi94 keira x piratów z Karaibów jest dyslektykiem zarabia tyle co ty w całe życie nie zarobisz.Traktowalbyś to co mówi niepoważnie.
Fakty są proste Ziobro popiera Orbana a kaczyński chcę współpracować z Orbanem w najważniejszych sprawach tu nie mam nic do dania bo pis się nie broni.