- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1581 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
12
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1581 Culés
5
W dzisiejszej MF mówią, że Czesław Michniewicz chce zagrać na Narodowym z Brazylią. Podobno czekamy na podpisanie dokumentów. Na pewno fajny będzie to mecz i sprawdzian przed MŚ, a szczególnie przed Argentyną. W grze także jest mecz z Kolumbią.
0
@IronSanHybrid dawno na kadrze nie bylem, orientujesz sie po ile moga byc bilety na takiego rywala?
0
@Kvothe07 Nie mam pojęcia. @TheNekro94 był ostatnio na Szwecji to może podzieli się kosztem biletu i ogólnie jak wygląda zakup biletu na mecz kadry.
1
@IronSanHybrid Brazylia fajniejszy mecz do obejrzenia, ale myślę że Kolumbia mogłaby być bardziej przydatna pod względem meczów w grupie
1
@GeneralXavi Myślę, że obie ekipy wchodzą w grę.
0
@IronSanHybrid Brazylia da obraz Argentyny i Meksyku, któremu bliżej stylem do piłki południowoamerykańskiej. Jeszcze z Azji moglibyśmy z kimś zagrać
1
@IronSanHybrid aha, czyli że dwa sparingi? To już w ogóle git :)
1
@GeneralXavi Tak, dokładnie.
1
@IronSanHybrid @Kvothe07 Najdroższe bilety, czyli na te trybuny wzdłuż boiska chodziły po 240 zł. Myślę, że tutaj drożej nie będzie, a nawet może być taniej, bo to jednak mecz towarzyski.
0
@TheNekro94 Przez stronę PZPNu kupowałeś, trzeba jakoś aplikować o bilet?
1
@IronSanHybrid Tak, na stronie PZPNu.
Nie - kto 1szy ten lepszy. Uprzedzam, że często wywala ze strony i trzeba mieć farta żeby zdążyć kupić te bilety.
0
@TheNekro94 płatność tylko karta czy przelew/blik tez może być?
1
@IronSanHybrid Normalnym przelewem się płaci.
0
@TheNekro94 Dzięki!
0
@TheNekro94 No to spoko, do 200 moge dac zwlaszcza, ze dojazd mi odpada :D