- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1256 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1256 Culés
8
https://mobile.twitter.com/City_Xtra/status/1512415533257404419
Praca w Barcelonie a Manchesterze różni się aż tak bardzo że nie był w stanie wytrzymać w klubie dłużej? Kiedyś powiedział że musiał odejść bo wykończyłby się on lub zawodnicy, w City problemu nie ma.
0
@Gomess W City płacą więcej i Pep wciąż nie wygrał Ligi Mistrzów ;)
31
@Gomess Guardiola to dżentelmen i musiał coś powiedzieć. Każdy ogarnięty wie, że odszedł z powodu zmiany prezydenta. Rosell się bardzo postarał, aby zrezygnował.
3
@Gomess też mówił że co 3 lata chce zmieniać klub, a jakoś 2 City się spodobało. Fajny pieniądz, a do tego pewnie fajnie mu się pracuje z wlodarzami City. Jeśli gdzieś miał zgrzyty i nie dogadywał się z zarządem to odszedł, a o tym się nie mówi nigdy że to jest przyczyną.
2
@Toretto W City ma pozycję gracza w FM - zleca transfer zawodnika a szejk kupuje ;)
0
@Gomess Zostawił Barcelone, kiedy była w kompletnym dołku. Dla mnie Klopp jest lepszym trenerem, bardziej kompletnym.
1
@POLAK12345 Z tym kompletnym dołkiem to bym nie przesadzał, bo mieliśmy realne szanse nawet na tryplet.
0
@POLAK12345 Kloop jest dobrym trenerem, nawet bardzo dobrym.Ale mówienie, że jest bardziej kompletny nie ma sensu.Jeden i drugi ma swoje atuty.To jakbyś porównał Messiego i Ronaldo.Jeden i drugi ma inne, bardzo dobre atuty,ale obaj są genialni.
5
@POLAK12345 ale dowaliles z tym dołkiem xD
Dołek to był po Setienie a nie wtedy
0
@Gomess pieniążki robią różnicę, kupuje kogo chce