- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1615 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
7
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1615 Culés
1
Niemieckie siły zbrojne prawdopodobnie nie będą w stanie wysłać na Ukrainę dodatkowej broni ze swoich rezerw, powiedziała niemiecka minister obrony Christine Lambrecht w wywiadzie dla gazety Augsburger Allgemeine.
„Musimy uczciwie powiedzieć, że osiągnęliśmy limit dostaw z zapasów Bundeswehry”.
2
@Survier Nie dziwię się. Bundeswehra to było armia dla picu, która była bo jakąś być musiała.
0
@Survier Ale w ich armii musi być źle że my możemy dostarczać więcej broni.
3
@Survier Pewnie w Berlinie dostali telefon z Moskwy z informacją że skończyły się im zapasy w Bundeswehrze :)
2
@MesQueUnClub96 A my ile dostarczyliśmy bo wiem, że na pewno wyrzutnie rakiet i tyle czy coś więcej?
4
@Survier Może i armia nie ma wielkich zasobów ale firmy zbrojeniowe mają takie możliwości, tylko ktoś musi im za to zapłacić... A Niemcy się do tego nie kwapią. Ot zawsze ich interes na pierwszym miejscu, 100 lat temu, 80 lat temu i nawet dzisiaj. Jakby się naprawdę poczuwali do odpowiedzialności za to co nazistowskie Niemcy zrobiły z Europą w I i II wojnie światowej to pierwsi by walczyli o Ukrainę, sankcje i jej dozbrajanie.
1
@Piotr777 Mają możliwości, natomiast podejrzewam że najpierw będą chcieli nadrobić te braki, które już wysłali. Armia niemiecka jest mała i z ograniczonymi zapasami, więc jak dali komuś część, to pewnie chcą tą część sami uzupełnić. Nie każdy jak Polska stwierdzi - kij, oddamy 90% tego co mamy, a uzupełnimy te braki za 5-10 lat.
1
@Survier Niemcy to największa kompromitacja w Europie, zaraz obok Węgier
0
@tbas Ciężko mówić o kompromitacji, gdy oba te państwa zachowują się dokładnie tak, jak można się było tego po nich spodziewać ;)