- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2030 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2030 Culés
2
Dokładnie tak. Nie tylko z PiSem tak jest ale i ogólnie z całą prawicą. Dzisiejszy tweet o tym że Ukrainki boją się przyjeżdżać do Polski przez prawo aborcyjne był mega głupi ale na prawicy takich głupot jest codziennie takich po kilka i przechodzą one bez żadnego echa podczas gdy głupie wypowiedzi Lewicy/PO grzeje się długi czas. To trochę jak z aferami PiSu czy wypowiedziami Korwin — jedna afera przykrywa drugą, aż w końcu ludzie przyzwyczaja się i nie robi to na nich wrażenie mimo iż w dużo mniejszych aferach, często bez dowód, które dotyczyły np PO potrafili miesiącami wałkowac i traktując to niczym zdradę stanu. Taki pseudo obiektywizm w Polskiej polityce.
https://mobile.twitter.com/Darth_is_Vader/status/1512777410067972099
9
@Kusco15 Musisz zwiększyć częstotliwość wrzucania postów na temat prawicy i konfederacji, wtedy na pewno będzie na odwrót
0
Taki pseudo obiektywizm w Polskiej polityce napisał @Kusco15 xD
0
@Joe_Pesci Częstotliwość postowania przeze mnie głupich wpisów Konfederacji jest wprost proporcjonalna do ilości pisanych przez nich głupot :)
0
@Medium Do twardogłowych nic nie dojdzie ale może część przejrzy na oczy :)
0
@Kusco15 "Taki pseudo obiektywizm w Polskiej polityce."
Dużym problemem tutaj są media. Nie ma przecież sytuacji, ze u nas w kraju są jedne media nieprzychylne władze i to na dodatek jakiś pismak o lokalnym zasięgu. Taki stan rzeczy spowodowany jest obecną kondycją polskich mediów - te nieprzychylne władzy to też czesto jakaś amatorszczyzna jesli chodzi o merytorykę, a profesjonalizm, jesli mówimy o manipulacji czytelnika. Za przykłady mozna podac GW badz Oko.press. Oczywiscie po drugiej stronie też są tacy mistrzowie - ja jednak podaję przyklad tych nieprzychylnych władze. Dlatego nie burzył bym się tutaj na środowiska lewicowe/prawicowe, tylko na kondycje mediów w kraju oraz słabą opozycję - nawiązując do tego wałkowania w kółko mniejszych afer, która wielokrotnie powtarzane urosły do poziomu Watergate. ;)